Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek je individuální záležitostí každého z nás, protože jde především o jeho funkčnost než o jeho design, přestože i ten patří mezi kritéria, na která při výběru nábytku do koupelny hledíme.

Skříňka do koupelny

Skříňka do koupelny

Jako základní koupelnový nábytek můžeme označit především různé skříně a věšáky, tedy takový nábytek, který slouží k uschovávání a skladování věcí v naší koupelně. Dnes se vyrábí nepřeberné množství druhů, barev a stylů koupelnového nábytku různých materiálů. Koupí takového nábytku si doladíte vaši koupelnu k dokonalosti.

Koupelnový nábytek a jeho výběr

Výběr nábytku do koupelny není žádná sranda, pečlivě tak vybírejte především kvalitu. Dobré a kvalitní materiály, které snesou střídání teplot a vlhkost vám totiž vaši investici mnohonásobně vrátí. Při koupi nábytku do koupelny je potřeba položit si pár základních otázek:

  • K čemu má koupelnový nábytek sloužit? Jaké jsou jeho účely? Co od něj požaduji? – to je nejspíše zásadní otázka.
  • Jakou barvu má mít nový koupelnový nábytek, aby ladil s okolím?
  • Jak velký má být koupelnový nábytek, aby se dalo v koupelně hýbat a byla dostatečně prostorná?

Při konečném výběru koupelnového nábytku dávejte také pozor na jeho praktičnost a zjistěte si možná co nejvíce detailů. Předně by totiž měl koupelnový nábytek splňovat vaše požadavky až poté by měl být ideálním designovým doplňkem do koupelny.

Dnes je nejjednodušší koupit kompletní koupelnovou sadu. Ta většinou obsahuje všechny potřebné kusy nábytku, navíc vše ladí do jednoho stylu a barvy. Takový set většinou obsahuje skříňky, zrcadlo, poličky, umyvadlo atd.

Co říkají nejnovější trendy?

Koupelnový nábytek se stejně jako ostatní věci řídí nejnovějšími trendy. Bílá stále vládne klasickým koupelnám, přestože stále více lidí dává přednost koupelnám barevným. Mezi takové barvy patří především fialová, růžová či malinová. Přední designéři světových firem, mají barevné koupelny ve stále větší oblibě. Co vy na to? Jakou zvolíte koupelnu vy?

Koupelnový nábytek – ukázka českých eshopů

Nábytek Forliving – se stal jedním z nejúspěšnějších prodejců nábytku. V nabídce je opravdu obrovské množství produktů. Tak s chutí do listování nabídkou toho eshopu.

Zobrazit kompletní nabídku 109 produktů ze sekce KOUPELNA
Koupelnový set Koupelnový set
CENA: 19 959,-Kč CENA: 18 564,- Kč
KOUPIT KOUPIT
Koupelnový set Moderní koupelnový set
CENA: 42 468,-Kč CENA: 44 210,- Kč
KOUPIT KOUPIT
Skříňka s umyvadlem Colombo Závěsná skříňka do koupelny
CENA: 3 601,-Kč CENA: 4 190,- Kč
KOUPIT KOUPIT
Koupelnový set pro dva Koupelnový set
CENA: 43 584,-Kč CENA: 71 238,- Kč
KOUPIT KOUPIT
Zobrazit kompletní nabídku 109 produktů ze sekce KOUPELNA

Devilshop.cz – Poměrně neznámý eshop nabízející luxusní značky nábytku, včetně nábytku do koupelny. V nabídce tak najdete značky jako Blomus, Entrada či Stardeco