Obývací stěny

Obývací stěny byli odjakživa masivním nábytkem v každém obývacím pokoji. Dnes je situace zcela jiná. Stále častěji můžeme vídat minimalistické a futuristické obývací stěny, které mají vzdušnost, eleganci a jednoduchý design. Takhle se totiž vybavuje moderní obývací pokoj.

Obývací stěna

Moderní obývací stěna

Velké a mohutné stěny až ke stropu střídají střídmé a malé stěny jednoduchý tvarů. Dříve nemyslitelné, dnes se bez toho moderní design neobejde. Dříve jsme mohli často ve stěnách vídat nejrůznější knihy, staré památné sklo a další „harampádí“. Dnes již nejsou knihy, bohužel, tak aktuálním tématem a obývací stěny slouží pouze k minimalistickým doplňkům s pouze pár praktickými věcmi, mezi která patří například CD či DVD.

Moderní obývací stěny se skládají z nízkých televizních stolků a oddělených jednotlivých polic a skříní, které se nejčastěji umisťují přímo vrtáním do zdi. Z jedné stěny si tak můžete vytvořit hned několika variací. Obývací stěny se vyrábí kombinací několika materiálů, především se jedná o dřevo a sklo, ale v některých případech můžeme vidět i kombinaci kovu, ratanu či plastu.

Každopádně výběr obývací stěny neberte na lehkou váhu. Je to totiž klíčový designový doplněk každého obývacího pokoje. Výběrem špatné stěny můžete celou dekoraci pokoje kompletně „zazdít“, naopak výběrem té pravé a moderní  stěny se váš obývací pokoj může totálně rozzářit. Koneckonců obývací stěny by měli také sloužit účelu příjemné atmosféry a vaší spokojenosti. Cena obývacích stěn se pohybuje od těch jednodušších v řádu tisíců korun po ty luxusní a moderní v řádu desítek tisíc korun, kde převažuje nejen kvalita zpracování ale i použitých materiálů.

Obývací stěny – ukázky internetových obchodů

Kuchyně – nábytek.eu
Obývací stěna

CENA: 9 665,-Kč

CENA: 4 900,-Kč
Obývací stěna

CENA: 16 030,-Kč
Obývací stěna

CENA: 12 900,-Kč
Obývací stěna

CENA: 5 500,-Kč
Obývací stěna

CENA: 17 465,-Kč
.
Nábytek – Forliving

CENA: 25 900,-Kč

CENA: 63 694,- Kč

Obývací stěna Doble

CENA: 15 360,-Kč

Obývací stěna FOSCARI

CENA: 18 048,- Kč

Obývací stěna Quadro

CENA: 40 288,-Kč

Obývací stěna UNO 502

CENA: 33 954,- Kč

Obývací stěna Multi

CENA: 39 327,-Kč

Obývací stěna MULTI

CENA: 36 859,- Kč