Plánovače interiéru a exteriéru 3. díl – IKEA

Living Room Concept 3D

V minulých článcích jsme si představily co znamenají plánovače (1. díl) a také programy pro plánování interiéru (2. díl). Dnes se podíváme na nejoblíbenější plánovače a to přímo od švédské společnosti IKEA.

Plánovače IKEA jsou 3D programy, které fungují zcela zdarma. Vaše výtvory si poté můžete vytisknout. Je možné používat produkty firmy IKEA, bohužel jiné produkty nejsou v plánování interiéru povoleny, což je pochopitelné. Můžete si tak navolit přesné rozměry vaší místnosti a stát se na chvíli architektem. Vše je navíc doplněno kalkulačkou produktů, takže ihned po umístění produktu do vaše interiéru se vám cena produktu projeví v celkové ceně vašeho návrhu. Seznam jednotlivých výrobků si poté můžete také jednoduše vytisknout a vyrazit do nejbližší prodejny IKEA.

IKEA Home Planner pro kuchyně

Jednoduché a naprosto účinné. Jednoduše přesouvejte skříňky a jednotlivé spotřebiče ve vámi vybrané kuchyni od IKEA. Můžete si tak hrát nejen s rozložením kuchyně, ale také s jejími indispozicemi a barvami. Výsledný obrázek si můžete buď vytisknout či přetáhnout na flash disk. S takto vytvořeným projektem stačí zajít do některé z prodejen IKEA, kde vám poradí s vámi vytvořenou kuchyní dle vašich představ tak, aby bylo vše funkční.

IKEA Home Planner pro kancelář

Vybavte si kancelář podle vašeho vkusu. A to díky tomuto programu. Používat můžete produkty společnosti IKEA. Vytvořit tak můžete luxusní nebo praktickou kancelář. S hotovým výrobkem můžete stejně jako u dalších plánovačů přijít přímo do prodejny IKEA, kde vám podají zdarma rady a tipy.

IKEA Home Planner pro ložnice

Kompletní naplánování ložnice nebylo nikdy jednoduší. Vše jednoduše přidáte od postelí až po úložné prostory. Jednotlivé produkty je poté možné vytisknout a s jejich seznamem zajít přímo do prodejny IKEA.

Mezi dalšími oblíbenými plánovači je IKEA BESTA, ve kterém můžete naplánovat úložný prostor pro CD a DVD. BILLY IKEA plánovač je určen pro plánování knihovny přesně dle vašich představ. Ženy ocení PAX IKEA plánovač, ve kterém si mohou naplánovat kompletní šatní skříň snů.

Plánovače IKEA najdete zde:

http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/rooms_ideas/splashplanners.html

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply