Nový katalog IKEA 2011

KatalogDo konce roku 2010 zbývá ještě několik měsíců, přesto nábytkářský gigant IKEA představil nový katalog svých produktů pro rok 2011. Ten je k dispozici online na stránkách společnosti IKEA. Katalog IKEA 2011 obsahuje spoustu nových nápadů a trendů pro lepší domácnost za dostupné lidské ceny. V katalogu najdete především nápady na ušetření prostoru do vašeho bytu či kanceláře. V katalogu najdeme hned 376 stran produktů. Pokud si jej tedy chcete prohlédnout, udělejte si kafe, připravte si fúru času a v klidu si jej projeďte. V případě, že vás nějaký produkt zaujme nezapomeňte si jej někam napsat či použijte štítek, který vám tak usnadní další práci s katalogem IKEA 2011.

IKEA znovu slibuje ještě lepší a nižší ceny. Nový katalog je prozatím dostupný na stránkách pro klienty z USA, ovšem již teď se můžete podívat na produkty, které se do České Republiky chystají.

V gigantu jménem IKEA pracuje více jak 123 000 zaměstnanců ve 25 zemích světa a 309 obchodních domech. Každoročně utratí návštěvníci téměř 22 miliard eur. Nejen v České Republice je společnost IKEA velice oblíbená, ale své zákazníky má také v jiných zemích. Největší procento zákazníků zaujímá Německo, potom se řadí USA, Velká Británie a Francie. O  samotné společnosti zase příště v jiném samostatném článku.

Katalog IKEA 2011 je online k vidění na stránkách firmy IKEA na této adrese:

http://onlinecatalog.ikea-usa.com/2011/ikea_catalog/US/

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply