Rohový odpadkový koš

Rohový košJiž v minulých článcích jsme si povídali o tom, že úspora místa je dnes v moderním bytě velkým plusem. Představily jsme vám skládací sprchu a dnes si představíme další ze stylových interiérových doplňků. Nový rozměr ve sběru odpadků, tzv. rohový odpadkový koš. Ten se stal díky jeho tvarům a designu nejnovějším trendem v pokojovém, ale třeba i kancelářském interiéru.

Rohový koš Trento Corner je vyroben z kvalitního nerezového materiálu. Je možné jej díky trojúhelníkovému tvaru umístit do kteréhokoliv rohu ve vaší domácnosti a kanceláře a díky protiskluzovému podstavci si můžete být jisti jeho silnou stabilitou . Rohový koš pojme až 23 litrů odpadků. Jeho otevírání je neméně zajímavé a stylové. Po šlápnutí na široký nožní pedál se totiž otevřou hned obě křídla koše. To je navíc vybaveno zpomalujícím mechanismem a tak se vám nikdy nestane, že víko po sundání nohy z pedálu rychle spadne. Vše je elektronicky zpomaleno a sběr odpadků probíhá v naprosté tichosti.

Uvnitř je k dispozici odnímatelný 23 litrový černý koš pro jeho snadné vysypání. Rohový koš obsahuje také hygienický vnitřní pedál. Celý koš měří cca 56 centimetrů.

Stále slyším své děti, jak nadávají když musejí jít vynášet koš. S tímto „strojem“ musí být sběr odpadků i zábavou. Určitě vás ale zajímá cena rohového odpadkového koše. Ta se pohybuje kolem 2 300,-Kč s DPH.

Rohový koš

Rohový koš Trento Corner

Zdroj: kvalitnikose.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply