Inspirace #1: Dětské pokoje od Dielle

Nevíte si rady či jen potřebujete nápad a inspiraci při budování nového dětského pokoje? Máme pro vás pár inspirací od Italské společnosti Dielle, která se specializuje právě na dekoraci dětských pokojů.

Společnost byla založena v roce 1971. Hlavním cílem je zabezpečit pokoje tak, aby byly dle nejnovějších trendů a zároveň uspokojily potřeby mladých obyvatelů. Samotná společnost dává přednost kvalitním ekologickým materiálům (jejich pokoje neobsahují mimo barev žádné škodlivé látky a PVC) a nábytku vlastní výroby, na který je až 5tiletá záruka. To nám ovšem nebrání v tom vzít si z jejich návrhů dekorací dětských pokojů inspiraci.

Nyní přišla společnost s novou kolekcí X-CAB, která obsahuje spoustu nových nápadů a inspirací. Všechny pokoje jsou navrhovány s použitím nejnovějších kolekcí nábytku a veselých moderních barev.Veškeré moderní potřeby života dnešních teenagerů jsou v jejich návrzích zahrnuty, a tak není divu, že po pokojích Dielle touží nejedno dítě. Pokud chcete pro vaše dítě opravdu to nejlepší, nechce se inspirovat opravdu stylovými, moderními a elegantními dětskými pokoji pro vaši dceru či syna.

Podívejte se na moderní dětské pokoje od Dielle.it

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Inspirace #1: Dětské pokoje od Dielle”

  1. Pavel Marinelli napsal:

    Společnost Colosseum s.r.o. – výhradní zastoupení italské společnosti Dielle ve svém novém showroomu v nově otevřeném obchodním centru Shop Park v Průhonicích Čestlicích prezentuje dětské pokoje společnosti Dielle. Potřebujete poradit a navrhnout dětský pokoj? Přijďte se inspirovat a nechte si poradit.

Leave a Reply