Extravagantní trendy ve vaší koupelně

AromaUdělejte si vaší koupelnu extravagantní a jedinečnou. Máme pro vás pár tipů, které můžou z vaší koupelny udělat luxusní domácí lázně.

Dešťové sprchy

Velice populární a nejnovější trend v zařízení koupelen, to je dešťová nebo vodopádová sprcha, která vypadá velice luxusně. Hlavní výhoda dešťové sprchy je v možnosti relaxace, která je  podle názorů odborníků mnohem lepší nežli pod klasickou sprchou. Nechte na sebe padat vodu z vaší sprchy tak, jakoby na vás pršelo.

Podívejte se na ukázky deštových sprch na Google.com

Osvětlení

Chcete-li mít vaši koupelnu opravdu extravagantní, nejlepším a nejjednodušším způsobem jak toho dosáhnout je změnit nebo přidat světla ve vaší koupelně. Ty mohou udělat z vaší koupelny luxusní domácí relaxační místo. Dnes existuje neuvěřitelné množství systémů a světel, které vám pomohou vaší koupelnu doladit a to především podle vašeho vkusu a nálady. Máte-li radši přítmí a temější sprchování zvolte kombinaci modrého světla či neonu nebo raději něco veselého? Potom je pro vás vhodná tzv. disko barva tedy kombinace červené, zelené modré. Sprchu si dokonce můžete doladit tak, že přímo z vaší sprchy bude téct modrá či zelená voda. Nevěříte? Podívejte se na ukázku.

Vlastní design dlaždic

Většina koupelen je dnes obložena dlaždicemi. Ty jsou tuctově k prodeji ve stovkách prodejen. Přemýšleli jste někdo o tom, že by jste z vaší koupelny udělali opravdu vás výtvor a nechali si vytvořit vlastní design dlaždic? I to zní a může být velice extravagantní a v některých případech to může působit i luxusně.

Používejte vůně ve vaší koupelně

Chcete-li si udělat vaši koupelnu opravdu vkusně a relaxačně zařízenou, potom používejte aroma vůně a vonné tyčinky. Ty vám dodají ve vaší koupelně atmosféru jako by jste se nacházeli někde uprostřed luxusních lázní. Zároveň používání vonných tyčinek se dá brát jako extravagance.

Aroma

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply