Jak na dekoraci ve vašem domě – tipy

Dekorace

Dekorace

Dekorace a design je důležitý při stavbě jakéhokoli projektu, výjimkou není ani dekorace vašich obytných prostor. Při dekoraci, by jste se měli držet několika pravidel. Zkusíme vám navrhnout určité postupy či rady při dekorování vašeho interiéru.

Mixujte různé kombinace

Zkuste se soustředit na různé kombinace, světlé a tmavé, velké a malé, texturované a čisté. Při vhodném spojení těchto prvků, může vzniknout velice zajímavý vzor.

Udělejte to rychle

Přemýšlíte-li nad změnou dekorace vašeho interiéru, měli by jste tak učinit rychle a bez dalšího zbytečného přemýšlení. Pouze dalším přemýšlením si vaše plány roztrháte a to není vždy dobře. Pokud tedy máte jasný plán, udělejte to hned, přemístěte věci, kupte nové doplňky.

Barvy váš interiér oživí

Máte-li holé bílé stěny, vězte, že v určitých místnostech vašeho domu by jiné barvy zcela váš interiér a dekoraci domu oživily. Soustřeďte se tedy na barvy, které jsou pro vás příjemné, které se hodí do vašeho dekorovaného pokoje. V obývacím pokoji, by jste měli mít barvy veselé, které vás uklidní, naopak v koupelně stačí bílá barva. Pohrajte si s barvami. Koneckonců veselé barvy oceníte i v zimě, takový barevný byt vás zcela jistě více zahřeje nežli čistě bílý.

Vše by mělo být o vkusu

Všechny tyto tipy ovšem můžete praktikovat pouze na základě vašeho vkusu. Dekorujte tak, aby každý kus nábytku, každá barva odrážela váš vkus, váš styl života a vaši osobnost. Umístění každé této věci by mělo mít vaši 100% podporu. Dekorujte tak, jak vám váš vkus napovídá.

Jakými pravidly se držíte vy při dekoraci bytu?

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply