Nápady pro pokoje mladistvích a dětí

Kids roomHledáte inspiraci a nové nápady pro pokoj vašeho teenagera či malého dítěte? Přinášíme vám pár zdrojů, kde nápady na to jak může pokoj vašeho syna či dcery vypadat naleznete. Vzhledem k tomu, že v tomto oboru jsou nejlepší Italové, mezi prvními nápady se objeví italské pokoje. Jako druhý nápad přinášíme zajímavé zpestření na vaši zeď.

Italské pokoje pro teenagery

Mladiství nebo pokud chcete teenageři touží po moderních pokojích se spoustou prostoru a vhodnými doplňky. První hrstka nápadů pochází z dílny italské návrhářské společnosti Mazzali. Na jejich pokojích se mi líbí především schopnost kompletně doladit daný interiér a to jak vhodnými barvami tak i nabýtkem. Pokoje nabízejí spoustu místa, ale také potřebné prostory s psacím stolem pro studium a jiné domácí práce. Pokoje jsou vhodně barevně zkombinovány. Bohužel nemůžeme publikovat obrázky na našich stránkách, tak vás alespoň na tyto obrázky odkážeme. Inspirace zde.

Zajímavý nápad na zeď dětského pokoje

Zajímavým nápadem pro dětské pokoje může být možnost nechat si něco napsat na zeď jako v případě společnosti Brightstarkids, která se tímto zabývá. Ovšem i v českých luzích a hájích naleznete podobné firmy, které vám podobný produkt jistě rádi nabídnou. Nechte si tak napsat například nad postýlku jméno vašeho potomka nebo jiný zajímavý text. Jak to může vypadat na zdi se podívejte na následujících fotografiích na stránkách Brightstarkids, kde najdete i zajímavé nápady na jiná oddělení dětských pokojů.

Máte zajímavé stránky, kde je možné zachytit nějaký nový nápad či inspiraci v případě budování dětského a mladistvého pokoje? Napište ho do diskuse, naši čtenáři jej jistě rádi ocení.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Responses to “Nápady pro pokoje mladistvích a dětí”

  1. Martin Koutný napsal:

    Dlouho jsme zvažovali jak vylepšit pokoj našeho syna, nakonec jsme se rozhodli pro jednoduchou variantu – samolepky na stěnu http://nalepkujeme.cz/category/detske-motivy/

  2. Dana napsal:

    Další možností je také vybavit dětský pokojík dětskými svítidly http://www.uni-svitidla.cz/detska-svitidla , která se dětem líbí a pokojíček více zútulní.

Leave a Reply