Držáky na víno Blomus

Držák na víno - Blomus

Držák na víno - Blomus

Máte rádi kvalitní víno, ale horší je to s jeho skladováním? Potom není tajemstvím, že potřebujete stylový držák na víno, který se bude hodit do vašeho interiéru a poslouží svému účelu. Přesně takové stojany na víno vyrábí také firma Blomus, která je výrobcem již od roku 2001 a je svými stojany opravdu proslulá.

Firma se specializuje na výrobu držáků na víno z kvalitního nerezového materiálu.Vše je velice stylové a trendy tak, že se téměř vždy hodí do jakéhokoli interiéru a domácnosti. U svých výrobků se firma Blomus specializuje na úložný prostor, který nemá vadit klasickým životním potřebám a zabírat příliš místa.

Dnes existuje již několik držáků na víno. Pokud se chystáte na koupit takového výrobku, nejdříve si určete na kolik vín má být držák maximálně určený. Existují držáky na 5 vín, ale také na 20 a více vinných láhví. Bylo by zajisté škoda mít v držáku na víno pro 20 láhví pouze pár kousků. Maximem u firmy Blomus je držák na 29 láhví vína.

Nástěnný držák na víno Blomus

My si dnes představíme nástěnný držák na víno Blomus. Vyroben je z nerezové oceli a je přizpůsoben 8 láhvím vína. Díky zachycení vína za hrdlo a skladování na zdi se stává tento držák jedním z nejoblíbenějších produktů firmy. Nezabírá spoustu místa, navíc vaše archívní láhve můžete vystavit, aniž by jste museli použít příliš volné prostoru. Díky držení láhve za hrdlo vypadá celý koncept velice zajímavě a moderně. Držák se vyrábí v Německu, což zajišťuje ještě vyšší kvalitu produktu. Nástěnný držák na víno Blomus navíc nabízí štítky, díky nimž budete mít vždy přehled o vínu, které se chystáte vypít či které vystavujete. Nástěnný držák na víno Blomus je také vhodný darovat svém příteli či kamarádovi. Díky skvělému modernímu designu se bude hodit do každé domácnosti. Výška držáku je 74 cm a šířka 7 cm + láhve Jistě by vás zajímala také cena, ta se pohybuje kolem 1500,-Kč.

Držák na víno - Blomus

Držák na víno - Blomus, cena 1 519,-Kč

Další zajímavé držáky na víno od firmy Blomus

Držák na víno Blomus Držák na víno Blomus Držák na víno Blomus

Zdroj: Devilshop.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply