Odpadkové koše, které plní svůj účel a navíc vypadají elegantně

Designový odpadkový koš, zdroj: www.odpadkovykos.cz

V poslední době se objevují domácí spotřebiče, které jsou nadmíru praktické, protože obsahují spoustu užitečných funkcí, ale rovněž zapadnou do jakéhokoliv designu domácnosti. Málokdo by si ovšem pomyslel, že to totéž dá provést i u odpadkových košů. Vždyť koš na odpadky zpravidla stojí v rohu, pokud možno nepovšimnut až do doby, než bude potřeba ho vynést. Tento, ač nesmírně důležitý a potřebný kus vybavení každé domácnosti, je velmi často spojován s nepříjemnými zážitky, hlavně s odpudivým pachem, který se z něj line a který nás udeří do nosu pokaždé, když jej vyneseme ven k popelnici. To ale už nemusí být pravda!

V dnešní době existují velmi kvalitně zpracované odpadkové koše. I když se může jednat o detaily, v praxi některé funkce určitě oceníte. Například bezdotykový odpadkový koš sám automaticky otevře víko, když k němu přiblížíte ruku. To potěší hlavně lidi, kteří se obávají různých virových a bakteriálních onemocnění, které mohou vzniknout z kontaktu s odpadky. Ruku v ruce posledním ekologickým trendům jdou také koše na tříděný odpad. Odpadky si tak vytřídíte již doma – klasicky na sklo, papír a plasty – a ty pak jen jednoduše vynesete do patřičných kontejnerů. V nabídce jsou samozřejmě i klasické pedálové koše, které se otevřou, když šlápnete na pedál umístěný v dolní části koše.

Odpadkový koš ovšem může posloužit i jako velmi povedeně zpracovaný designový doplněk. Výrobci se snaží klást důraz i na eleganci a jemné tvary a linie, díky čemuž se stane koš efektním doplňkem vaší kuchyně, koupelny nebo ložnice. Možná se vám i stane, že k vám přijde návštěva a bude se divit, co to máte za pěkný nový doplněk – když jim sdělíte, že se jedná o odpadkový koš, pravděpodobně nebudou věřit vlastním uším.

Designový odpadkový koš, zdroj: www.odpadkovykos.cz

Designový odpadkový koš, zdroj: www.odpadkovykos.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply