Jak najít luxusní bydlení v Praze?

Usedlost Šafránka, zdroj: www.usedlost-safranka.cz

V dnešní době není vůbec jednoduché najít kvalitní a aspoň trochu uspokojivé bydlení, které by navíc bylo za rozumnou cenu. Protože koupě bytu, a pro Prahu to platí obzvláště, není nic levného, spousta mladých lidí se uchyluje do podnájmu, který je pro ně mnohem výhodnější. Trh s realitami se tak dostává do recese a vyznačuje se dlouhodobým klesajícím trendem. Luxusní domy na prodej jsou velmi často na prodej, ale jen málokdo je kupuje. Samozřejmě se čas od času objeví vynikající nabídka, která se prostě nedá odmítnout. Mezi ně patří právě i usedlost Šafránka.

Tento komplex budov patří mezi krásné historické budovy, kterých v Praze najdete už jen velmi po málu. Základ Šafránky byl postaven v sedmnáctém století, prošel však nedávnou rekonstrukcí a může se tak pochlubit velmi moderním zázemím. Najdete zde nové byty Praha, celkem čtrnáct krásných a zrenovovaných jednotek, které bohatě uspokojí i ty největší vyznavače luxusu. U objektu můžete pohodlně zaparkovat, nachází se zde celkem třicet parkovacích míst, všechny samozřejmě patřičně chráněny a monitorovány. Bezpečnost Šafránky je další důvod, proč začít vážně uvažovat o pořízení bytu zde – celý objekt je neustále monitorován security agenturou, navíc zde bydlí správce, který se zde stará o zahradu a vnitřní prostory.

Šafránka však nabízí i další výhody. Jedinečná je hlavně její unikátní poloha. Komplex se nachází jen několik minut jízdy autem od letiště. Nebojte se však, dům stojí kompletně mimo veškerých leteckých tras. Na pár minut jste také na hlavních dálnicích spojujících Prahu s Plzní, Rozvadovem a Brnem. Díky blízkému městskému okruhu se rychle přesunete do centra, ovšem bez nervy drásajících kolon a zácep. Více informací naleznete na stránce usedlost-safranka.cz.

Usedlost Šafránka, zdroj: www.usedlost-safranka.cz

Usedlost Šafránka, zdroj: www.usedlost-safranka.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply