Půjčovna čističů koberců Praha

Půjčovna čištění koberců Praha

Koberce by měly kromě klasického suchého čištění být čištěny rovněž na mokro a to minimálně jednou ročně. Hloubkové mokré čištění dokáže jako jediné odstranit hluboce usazené nečistoty a roztoče z vlákna koberce. Stroje na mokré čištění koberců jsou vybaveny čerpadlem na nastřikování vody a rovněž turbínou na odsávání nečistot. Princip spočívá v tlakovém nastřikování čisticí směsi do čištěného povrchu a okamžitém zpětném odsávání do odpadní nádoby.

Díky alkalickým vlastnostem čisticí směsi jsou nečistoty okamžitě navázány a lze je tedy v krátkém intervalu odsávat, aby byl čištěný povrch namokřen co nejméně. Špičkové extraktory jsou vyráběny firmou Karcher, aktuálně je vlajkovou lodí na českém trhu extraktory Puzzi 10/1, které nahradily zastaralé stroje Puzzi 100 Super. Tyto stroje je možno rovněž zapůjčit, je to výhoda pro všechny, kteří nechtějí platit často předraženým úklidovým firmám.

Pro obyvatele hlavního města je ideální volbou půjčovna čističů koberců Praha, která byla nově zřízena na Praze 4. Jedná se o nejmoderněji vybavenou půjčovnu čističů koberců v Praze a aktuálně rovněž v celé ČR. Stroje, které je možno zapůjčit jsou horkou novinkou na trhu a disponují výklopnou kobercovou hlavou, která umožňuje práci i v těžko přístupných místech. Půjčovna čističů koberců Praha je k dispozici NONSTOP.

Půjčovna čištění koberců Praha

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply