Společnost JAP – vše, co si váš interiér žádá

Stavební pouzdro JAP

Na našem trhu pravděpodobně není natolik komplexnějšího výrobce, než je společnost JAP. Abychom jasně specifikovali obor, kterému se firma věnuje, je třeba říci, že její hlavní doménou jsou interiéry, a prvky do nich. Co je tedy naprostým základem, to jsou schody, jelikož bez těch se jenom málo domů v dnešní době obejde. A výběr v této oblasti? Z hlediska materiálů ale i designu nebo provedení více než velký.

Není to ale pouze schodiště, jelikož dalším základem je kvalitní zábradlí. Unikátní bezpečnostní, a zároveň zajímavý designový prvek. A co táhne nejvíce? Samozřejmě nerez, který je materiálem, který zaručeně nezklame.

Montáž zábradlí, zdroj: JAP

Oddělte prostor pomocí skla

To však určitě není to jediné, co dokáže výrazně zlepšit jak praktičnost, tak i design vašeho bytu. V tomto ohledu totiž může hrát hlavní roli také sklo. A to nejenom jako výplň u schodišťového zábradlí, ale i ve formě celoskleněných průhledných stěn. Ideální volba, pokud si potrpíte na moderní interiér. A výběr je v tomto ohledu také široký, jelikož ne vždy je nutné zvolit výhradně čiré sklo. Další možností je totiž i oblíbené grafosklo – tedy sklo se zajímavým obrazovým motivem.

Dveře již dávno nejsou jenom obyčejný kus dřeva

Další produkt, který společnost JAP vyrábí, se týká nejenom moderního zpracování interiéru, ale také úspory místa. Tím prvkem jsou totiž stavební pouzdro. Jak už tedy mnozí jasně tuší, tato oblast se týká především dveří, a to samozřejmě těch posuvných.

Stavební pouzdro JAP

Ty jsou tak ideální možností jak snadno oddělit místnosti, a zároveň dveře vysouvat do pouzdra, které je uvnitř samotné stěny. A pokud už o této možnosti mluvíme, je jasné, že i posuvné dveře jsou součástí zmiňovaného sortimentu, kterým se výše uvedené společnost může pyšnit. A co jsme ještě stále nezmínili, to je i špičková kvalita, na kterou se budete moci zaručeně spolehnout.

Zdroje fotografií: JAPCZ.CZ

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply