Služeb realitních kanceláří se není třeba bát

Logo Century21

Ať už jste v roli, kdy prodáváte nemovitost, nebo se naopak chystáte k nákupu té vysněné, určitě není dobré vyhýbat se službám realitních kanceláří. Je pravdou, že ne všechny mohou být stejně kvalitní, ale z osobní zkušenosti můžeme doporučit realitní kancelář Century21. Díky této realitní kanceláři máte veškeré aspekty spojené s koupí či prodejem nemovitosti spojeny s podporou a servisem. Ušetříte spoustu času i práce.

Široká síť poboček vás zaručeně nadchne

Pokud se právě tato realitní kancelář může něčím pyšnit, tak je to hustá síť poboček, která je celosvětová. I u nás jich najdete velké množství. Stačí zapřemýšlet a jistě si vzpomenete na tu, vašemu domovu nejbližší. A pokud ne, stačí se podívat na web realitní kanceláře, zde si adresu nejbližší pobočky najít a na ni samozřejmě následně zamířit se svým požadavkem.

Co využijete jako prodávající?

Jste-li v roli prodejce, bude vám tato realitka pomáhat již v samotném začátku, například určením odpovídající ceny díky svým zkušenostem a znalostem trhu. Dále zajistí kvalitní nafocení, což je základem pro úspěšnou inzerci – i ji doporučujeme nechat v rukou Century 21. K tomu připojte služby spojené s prohlídkami, kdy lze zařídit, abyste nemuseli být nutně přítomni a se zájemcem prošel byt pouze makléř.

Logo Century21

Co využijete jako kupující?

Svěřte se do profesionálních rukou i jako zájemce o bydlení. Zde vám tato RK poslouží jako dobrý poradce na realitním trhu, pomůže vám se zajištěním financování, ale stejně dobře dokáže odhalit případné závady a problémy, které nemovitosti mají. A na základě nich bude vyjednávat nižší cenu či vyhledá nové možnosti.

Makléř je tu pro vás

Ať už jste tedy na jakékoliv straně, pamatujte i na to, že makléř je zde za všech okolností pro vás. Jedná se o profesionála v oboru, jež vám dokáže pomoci a samozřejmě i pomůže se vším, co bude třeba. A jednou z nejdůležitějších oblastí jsou i smlouvy a dokumenty. Ty vám spolu s právním týmem připraví, aby vyhovovaly oběma smluvním stranám i právnímu systému v ČR.

Zajímají vás reference na Century21? Více referencí a zkušeností s firmou lze nalézt také na reference Century21.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply