Realitní kancelář RE/MAX, regionální promo JARO

Realitní kancelář RE/MAX, zdroj: www.remax-czech.cz

Plánujete si do budoucna pořídit nový byt či dům? Tak patříte mezi řadu lidí, kteří vlastní bydlení berou jako jeden ze svých celoživotních snů. A právě váš sen vám pomůže splnit realitní kancelář společnosti RE/MAX, která ve svém portfolio nabízí širokou nabídku nemovitostí všeho druhu. Mají 130 kanceláří, kam se můžete nezávazně přijít zeptat s vašimi dotazy a nebo můžete zvolit pohodlnější cestu prostřednictvím internetu.

Realitní kancelář RE/MAX patří mezi profesionály. Nemusíte se tak bát, že by vám poskytnuté služby nedosahovali vysoké kvality. Ostatně profesionalita je jednou z hlavních záruk společnosti.

Co zohlednit při výběru nemovitosti?

Pokud uvažujete o vlastním bydlení, je třeba zvážit několik základních faktorů pro výběr. Asi nejzásadnějším důvodem pro nákup reality je její poloha. Od ní se samozřejmě odvíjí také cena. Zatímco v centru velkého města si připlatíte, tak na vesnici budete pravděpodobně platit mnohem méně a za větší prostory. Právě ty jsou druhou vlastností, kterou by jste při výběru nové nemovitosti měli zohlednit. Někdo upřednostňuje menší útulné byty, někdo naopak prostorné vily třeba v Praze.
Vraťme se k lokalitě, která hýbe cenou asi nejvíce. I vy musíte zvážit lokalitu, ve které budete bydlet třeba za dalších 20 let. A každý preferuje jiné podmínky. Bezpečně nejdražší lokalitou jsou reality Praha.

Jak se vyznat v nabídkách realitních kanceláří?

Pokud máte představu o koupi nemovitosti v některé vámi vyhlédnuté lokalitě, pravděpodobně si budete procházet regionálních nabídky realitních kanceláří. Při výběru realitky by jste měli dát především na reference zákazníků dané kanceláře nebo na doporučení osoby blízké.

My vám můžeme doporučit regionální nabídky světové realitní kanceláře RE/MAX založené v roce 1973 Davem Linigerem v americkém Denveru. V současné době pro ni pracuje na 120 tisíc makléřů po celém světě ve více jak 7 tisících kancelářích. Realitní kancelář má také několik poboček v České Republice, kde si vydobyla své renomé spolehlivé, bezpečné, kvalitní a rychlé realitních kanceláře.

Mimo regionální nabídky prodávaných nemovitostí můžete také s realitních kanceláří RE/MAX nakupovat nebo své nemovitosti pronajímat. V rámci služeb zákazníkům vám RE/MAX dokáže zajistit hypotéku, stěhování, pojištění, malování a veškeré právní služby.

Realitní kancelář RE/MAX, zdroj: www.remax-czech.cz

Realitní kancelář RE/MAX, zdroj: www.remax-czech.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply