Zastřešení bazénů, prodlužte si dobu využití

Bazén

Voda je jednou z nejdůležitějších součástí našeho života. Nejen, že naše tělo by bez vody nedokázalo existovat, je navíc nezbytně nutná pro hygienu. A co více, voda je velmi vhodná pro rehabilitaci a relaxaci. Po náročném dni v práci není nic příjemnějšího než se odreagovat plaváním. Že nechcete každou chvíli uhýbat cizímu plavci? Nemusíte, pokud si pořídíte soukromý bazén!

Podle čeho byste měli vybírat? Zaměřte se především na využití bazénu. Pro pouhé dětské dovádění stačí menší, finančně nenáročné bazény s hloubkou do 1,2 metru. Pokud ve vodě bude trávit volný čas celá rodina, jsou vhodnější středně velké bazény o velikosti do 8×4 metry s hloubkou 1,5 metru. Máte-li ale v plánu aktivně plavat, volte velké bazény s délkou začínající na deseti metrech a šířkou 4-6 metru.

Nestačí vám jeden až dva měsíce plavání ve venkovním bazénu? Dobu využívání lze jednoduše prodloužit až na 6 měsíců v roce a to zastřešením bazénu. Doba možnosti venkovního plavání ale není jedinou výhodou. Zastřešení bazénů také chrání vodu před nečistotami, které sem může zanést vítr, jako například jarní pyl nebo listí na podzim. Také déšť už pro vás nebude žádnou překážkou!

Pokud si stále nejste s něčím jistí, nebojte se kontaktovat českou firmu POPP s mnohaletou tradicí. Pomohou vám s výběrem i zastřešením bazénu, navíc se vám zde dostane přátelského jednání, přesných informací i odborného poradenství. Můžete také navštívit showroom a na vlastní oči se přesvědčit o kvalitě a exkluzivním designu nabízených bazénů a zastřešení.

Tak již dále neotálejte s nákupem a vydejte se za jedním z největších českých výrobců bazénů, poskytujícím výbornou kvalitu za rozumnou cenu, protože každá zahrada touží mít svůj bazén!

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply