Nové byty v Praze od Finep

Kaskády Barrandov, ilustrační foto www.finep.cz

Každý člověk má odlišné představy o svém ideálním bydlení. Mladí požadují dostupnost s centrem města a přípravu na rodinný život, lidé s dětmi chtějí volné prostranství pro jejich ratolesti a bezpečnost naopak lidé v důchodu vyžadují se především klid na odpočinek. Dnešní novostavby představuji zcela jiné standardy než domy před několika desetiletími. Díky tomu mohou novostavby splňovat kritéria pro všechny věkové i zájmové kategorie a být tak ideálním místem pro bydlení.

Novostavby mají i řadu dalších výhod, které oceníte především dlouhodobě. Zejména potom nižší provozní náklady na vytápění. Jistě znáte staré promrzlé domy s vysokými stropy, kde člověk musí topit jak o život. To neplatí u novostaveb.

Nejvyšší poptávka po nových bytech roste v hlavním městě Praze. Dostupnost práce, kvalitní životní úrovně a komplexnost všech výhod zvedá znovu po letech zájem. Nové byty v Praze je možné objednávat jak v luxusní variantě tak i té nízkonákladové šetřící vaše finance.

Byty Stodůlky

Lukrativní lokalita Stodůlky nabízí výborně řešené byty různorodých velikostí. K dispozici je 1+kk až po rozlehlé luxusní byty 4+kk o výměře více než 100 m2. Byty Stodůlky jsou vhodné zejména pro rodiny s početným přírůstkem, ale také pro náročné jednotlivce, hledající luxusní bydlení. Britská čtvrť, jak je lokalita nazývána, má vynikající dostupnost MHD. Pokud cestujete do práce autem oceníte blízké napojení na pražské výpadovky.

Nové byty Praha 5

Nové byty Praha 5 jsou pokračující výstavbou části Nového Barrandova, který byl postaven v letech 2001 – 2005. Nová výstavba Kaskády Barrandov bude ideálním místem pro rodiny s dětmi, které zde budou mít dostatečný prostor na hraní a odpočinek. Areál bude totiž dostupný pouze pro pěší a tak se o své děti nemusíte obávat. Celý prostor bude řešen s ohledem na bezpečnost a relaxaci. V plánu tak nechybí ani park či relaxační zóny pro maminky s dětmi.

Kaskády Barrandov, ilustrační foto www.finep.cz
Kaskády Barrandov, ilustrační foto www.finep.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply