Bezstarostné uklízení – Robotický vysavač iRobot

Uklízení

Luxování vašeho bytu nebylo nikdy snažší. Určitě znáte ten nepříjemný pocit povinnosti, při kterém vás čeká několik desítek drahocenných minut strávených luxováním vašich místností. Není nic jednoduššího než nechat tuto činnost na něčem jiném na robotickém vysavači, který funguje zcela automaticky a sám bez vaší přítomnosti a potřeby. Robotický vysavač je nejen praktickým pomocníkem do domácnosti, ale také vhodným vánočním dárkem pro vaše rodiče, přítelkyni či prarodiče. Pojďme si společně představit čím je robotický vysavač výjímečný, jaké má funkce a jak vlastně funguje.

Robotický vysavač iRobot

Robotický vysavač iRobot obsahuje takové funkce, které dělají z tohoto robota opravdu inteligentní stroj, který nejen že zvládá sám a zcela bez vaší námahy uklidit, ale například ví, kdy má úklid hotový. Robotický vysavač je vybaven 38 senzory, které snímají úklidovou plochu až 40 různými pohyby, díky tomu se dokáže robotický vysavač vyhýbat překážkám, zjištovat kde neuklidil, kde uklidil naopak málo a stejně tak dobře ví a ovládá svoji trasu úklidu. Po prvním zapnutí vám bude připadat robotický vysavač jako snůžka sem tam jezdícího kusu plastu a štětek, jeho trasa je pečlivě monitorována a ve vašem bytě nebude jediného místečka, kam by se robotický vysavač iRobot nepodíval. Jeho úspěšnost pokrytí se pohybuje přes 99%. Snadno přejíždí z různých druhů podlah a povrchů na jiný a to vše zcela bez cizí pomoci.

Celý systém je dokonce tak inteligentní, že v případě nedokonale uklizené místnosti nepustí systém robota dále, dokud nezbude pouze čistá podlaha. K dokonalosti uklizení můžete navíc používat dálkový ovladač, kterým zařídíte stoprocentní uklizení místnosti. Díky možnosti naprogramování robotického vysavače můžete zařídit i dobu úklidu. Robotický vysavač se sám zapne, uklidí a také sám uloží. Po skončení úklidu se na příkaz majitele či sám

I přesto má tento systém svá úskalí. Senzory špatně snímají podlahu především na tmavých podlahách a na černých površích nemusí dokonce fungovat vůbec a smítka prachu senzory nepoznají.

Robotický vysavač je vybaven nárazníky se zpomaleným dotykem, které ochrání váš nábytek před odřením.

Existuje několik druhů a typů robotických vysavačů iRobot Roomba. Dle cenových možností nabízí také větší komfort, přesnost a výkon. Různé druhy jsou také vybaveny funkcemi „navíc“, které disponují inteligentními funkcemi. Připravily jsme pro vás malé video, kde je názorně představeno, jak celý systém funguje prakticky.

Robotický vysavač iRobot doporučujeme jako dárek k vánocům. Potěšte vaše blízké tímto nevšedním a praktickým dárkem.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply