Chraňte svůj majetek! Přikryjte ho plachtou!

Židle na dešti

S nadcházejícím podzimem začíná být aktuální zakrývání bazénů, zahradního nábytku, grilů, zkrátka všeho, co by v zimním období nemělo být vydáno na pospas větru, sněhu, mrazu ani dešti. Poradíme vám, jak na to. A s čím.

Disponujete-li zahradním nábytkem patřičných rozměrů, vměstnejte vše do něj. Pod střechou se mu zkrátka dostane té nejlepší ochrany. A co nepojme zahradní domek, přikryjte kvalitní plachtou.

Bohaté využití zakrývacích plachet

Zakrývací plachty mají bohaté využití. Nedisponujete-li dřevníkem, ochrání před vlhkostí vaše zásoby dřeva. Stejně jako stavební materiál a pískoviště vašich capartů. Ani to byste neměli nechávat na pospas větru a dešti.

Na bazén i auto

Máte bazén, ale na bazénové zastřešení vám už nezbyly finance? Nevadí! Skvěle mu poslouží i zakrývací plachta, jež přinejmenším zamezí, aby do něj napadalo spadané listí a jiné nečistoty. To samé platí i na automobil bez garáže. I jemu alespoň nějakou ochranu zakrývací plachta poskytne. Lepší zkrátka něco nežli nic.

Zaměřte se na kvalitu

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat, že čím kvalitnější materiál zvolíte, tím lépe a déle vám bude sloužit. A tím lépe daný objekt ochrání. Portfoliu těchto materiálů jednoznačně vévodí odolný a nepromokavý kašírovaný polyetylen s tepelnou stálostí od -40°C do 60°C, který tak představuje vůbec nejlepší způsob ochrany před počasím, jež můžete svému exteriéru dopřát. Ochrana před větrem, sluncem i mrazem pak je téměř stoprocentní.

Židle na dešti

Schovejte zahradní nábytek před deštěm pod plachtu

Plachta na míru? Žádný problém

Kvalitní krycí plachty s oky různých velikostí a barev (modrá, zelená, bílá a čirá) spolu s dalším krycím materiálem, jako jsou vagónové plachty a stínící sítě na ploty, najdete například v nabídce společnosti Plachty Štěpáník. Pokud vám žádná z nabízených plachet rozměrově nevyhovuje, máte jedinečnou možnost nechat si vyrobit plachtu na míru. Tak neváhejte! Chcete přeci, aby váš zahradní nábytek (a nejenom on) zimu přečkal bez úhony, nebo ne?

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply