Dodavatelé plynu, zaměřeno na EON, RWE a 3E

Oheň

Snadná změna dodavatele plynu je aktuální trend, který ve svůj prospěch využívají tisíce českých domácností i firem. Důvodem pro změnu dodavatele je zejména úspora peněz, která může dosahovat až několika tisíc korun ročně. V České republice existuje hned několik dodavatelů plynu, které poskytují rozdílné sazby a tarify. My se dnes podíváme na trojici dodavatelů – EON, RWE a 3E.

3E – Europe Easy Energy

Europe Easy Energy známá také pod zkratkou 3E je společnost zaměřující se na prodej plynu a elektřiny na území České Republiky. Svým zákazníkům se firma snaží poskytovat konkurence schopné ceny. Jedná se o ryze českou společnost bez účasti zahraničního kapitálu.

Firma 3E se snažím svým zákazníkům vyjde maximálně vstříc i proto razí známé heslo „náš zákazník, náš pán“.

EON

EON je jeden z nejznámějších dodavatelů plynu a zároveň partner české energetiky. Firma byla založena roku 1995. Své renomé si firma budovala postupně svoji kvalitou nabízených služeb a řadou spokojených zákazníků. V současné době patří EON plyn mezi největší distributory plynu v ČR.

Mezi poslední úspěchy lze řadit například úspěch v nezávislém testu spotřebitelů TEST. Ten ověřoval vybraných 8 dodavatelů energie a právě EON vyšel jako vítěz a to na všech distribučních územích ČR a objemových kategoriích roční spotřeby.

RWE

RWE je jednou z největších evropských společností prodávající do domácností a firem plyn a elektřinu. Na chodu celé firmy se aktuálně podílí na 70 000 zaměstnanců po celém světě. V současné době je RWE plyn dodáván do téměř 8 milionů domácností a RWE elektřina dokonce 16 milionům.

RWE patří mezi největšího výrobce elektřiny v Německu a patří také do TOP 3 ve Velké Británii.

RWE vstoupila na český trh v roce 2002 v podobě čtyř regionálních distribučních společností RWE Energie, Východočeská plynárenská, Severomoravská plynárenská a Jihomoravská plynárenská.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply