Garážová a průmyslová vrata

Pokud třeba v tomto okamžiku stavíte novou garáž nebo ji jenom rekonstruujete, pravděpodobně budete potřebovat nová garážová vrata. Co by taková vrata měla splňovat? Tak za prvé by určitě měly být bezpečné. Vrata by měly mít několik bezpečnostních mechanismů, které zabraňují nežádoucímu vzniku do objektu. Dále by s nimi měla být snadná manipulace, zvláště pokud máte posuvná vrata nebo rolovací vrata. Potřebujete dveře, které otevřete snadným způsobem, pokud s nimi musíte den co den zápasit, tak asi není něco v pořádku. Vrata by dále měly být vyrobeny z kvalitních materiálů. Jenže kde taková dobrá garážová vrata najít?

Firma Lomax je jediný český originální výrobce, který veškeré výrobky zhotovuje v naší zemi. Dbá na jejich maximální kvalitu a snaží se o co největší počet spokojených zákazníků. Jednají podle hesla: Uspokojený zákazník je naše nejlepší reklama. Jejich výrobky splňují snad všechny standardy, co se týče kvality provedení, bezpečnosti a dlouhé životnosti vrat. Protože vlastní svou výrobní linku, jsou všechny vrata, které vyrobí, hned podrobeny testu. Máte tak téměř sto procentní jistotu, že se k vám dostane skvěle prověřený výrobek, který si budete mnoho let jen pochvalovat.

Lomax vyrábí kromě vrat i rolety, ploty a interiérové dveře, nejvíce se však zaměřuje na garážové vrata. Například sekční garážová vrata jsou vyráběny přímo na míru a dostanete tak v podstatě naprosto originální kus. Lomax dále produkuje průmyslová vrata, které jsou určeny pro obchodní a průmyslové objekty, do kterých musí vjíždět velká vozidla jako kamióny a podobně. Průmyslová vrata mají navíc velmi vhodné stavební řešení, protože se nemusí provádět žádné větší úpravy a vrata lze rovnou nainstalovat.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply