Hotové garáže pro vaše auto

Hotové garáže jsou současným rostoucím trendem na trhu. Nejenže nám poskytují komplexní ochranu automobilu, ale mají i řadu dalších nepopsatelných výhod. Mezi ně patří například naprosté začlenění garáže do vašeho pozemku, rychlá instalace, kterou zajišťuje prodejce a výhodná cena. Hotové prefabrikované garáže jsou dnes nabízeny v různých velikostech a provedeních, takže při výběru záleží již pouze na vás.

Stavíme prefabrikovanou garáž

Vzhledem k tomu, že hotové tzv. prefabrikované garáže jsou přeci jen větším zásahem do celkové architektury vašeho pozemku je třeba nejdříve pečlivě zvážit jaký typ a velikost hotové garáže pro vás bude nejlepší. Abychom mohli prefabrikovanou garáž nechat nainstalovat je nutné vyřídit různá povolení s čímž vám dnes již profesionální firmy pomohou. Odpadnou vám tak starosti, nervy a samozřejmě ušetříte spoustu času pobíháním po úřadech.

Některé firmy dokonce nabízí hotové garáže na klíč. Postarají se kompletně o veškerou administraci spojenou se stavbou garáže – zakreslení garáže do katastrální mapy, povolení od stavebního úřadu, případné povolení na obecním úřadě, zajistí požární směrnice nebo například možnost vypracovat návrh ke schválení obci či sousedovi. Zkrátka a dobře, komplexní služby při kterých nemusíte nikam běhat a pouze si převezmete klíč od hotové garáže na vašem pozemku.

Firma Hotové Garáže přesně takové služby nabízí. V jejím sortimentu najdeme několik základních staveb – garáž Standard Plus, garáž Exclusiv, vysoká garáž, garáž Vario, přístřešek Carport a opěrné zdi.

Zaujala vás možnost stavby nové mobilní garáže? Pošlete vaše specifika této firmě, která vám na základě vašich požadavků vypracuje cenovou kalkulaci zcela ZDARMA. Pokud budete spokojeni, můžete přejít ke konečným konzultacím, podpisu smlouvy a následně vyčkáte, až vám vaši novou garáž vyrobí. Poté proběhnou nezbytné kroky s úřady a následuje samotná stavba o jejíž detailech se domluvíte přímo s firmou.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply