Zabezpečte své domovy pořádnými dveřmi

Dveře

Chraňte svůj majetek účinně a pořiďte si kvalitní bezpečnostní dveře, které uchovají vaše vlastnictví před zloději. Klasické dveře jsou dnes již nedostačující obranou proti kráděžím. Stejně jako se celý svět hrne dopředu i zloději jsou dnes chytřejší a zručnější. Proto bychom měli věnovat bezpečnosti našeho majetku mimořádnou pozornost.

Klasické dřevěné či plastové vchodové dveře mají 6 slabých míst – plocha dveří, panty dveří, zárubně, zámek, vložka a klíče. Všechny tyto části dveří jsou lehce napadnutelné a pro zloděje je otázkou pár sekund, než dveře otevře. Nepomohou ani různá, podomácku vyrobená, zabezpečení, která jsou jen dalším vteřinovým zdržením lupiče.

Kvalitní bezpečnostní dveře – co musí mít?

Kvalitní bezpečnostní dveře, které dostatečně uchrání váš majetek by měli být vždy oplechované a opatřené ocelovou kostrou. Ta může být pokryta další vrstvou – např. dřevem či dýhou – která udává pouze design dveří nikoliv jejich bezpečnost, ta tkví především ve spodní oplechované a ocelové vrstvě.

Mimo samotné plochy dveří, by měli mít bezpečnostní dveře kvalitní zárubně. Ty by měli znemožnit roztažení či vysazení dveří z pantu.

Důležitým prvkem a možná jedním z nejdůležitějších je kvalitní zámek. Ten by měl umožnit vícebodové zamykání (udává se alespoň 15ti bodové). Nešetřete ani na montáži cylindrické bezpečnostní vložky, která chrání vchodové dveře před odvrtáním, vyhmatáním či vylomením. Vysoké bezpečnostní nároky bychom měli klást také samotnému klíči. Výroba duplikátu by měla být umožněna pouze při předložení bezpečnostní kartičky originálu klíče.

Bezpečnostní dveře NEXT

Společnost NEXT patří mezi přední výrobce kvalitních bezpečnostních dveří. Za kvalitu této firmy mluví více jak 100 000 spokojených zákazníků. Firma má vlastní výrobnu dveří, poskytuje odbornou montáž a nonstop servis po celé České Republice. Zajímá-li vás problematika ochrany vašeho majetku, můžete si domluvit bezplatné poradenství, které firma NEXT nabízí. Mimo bezpečnostních dveří můžete u firmy zakoupit také protipožární dveře, ochranné fólie, bezpečnostní mříže a elektronické zabezpečení.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply