Hrnce a sklenice na víno od Tescomy

Kuchyně

Cítíte, že by vaše kuchyně potřebovala modifikaci vašeho zdejšího příslušenství? Nevíte jakou značku kuchyňských potřeb zvolit tak, aby jste dosáhli ten nejvyšší možné kvality za solidní cenu? Já můžu doporučit jednu značku a to značku TESCOMA – zde je totiž preferována dokonalá symbióza skvělé kvality s nízkou cenou.

Hrnce na vaření Tescoma

Stává se vám často, že vaše hrnce na vaření jednoduše přestanou plnit svojí potřebu, či se na dně začíná objevovat známé rezaté kolo, které způsobuje připalování vašich pokrmů? U hrnců na vaření Tescoma tento problém nikdy nehrozí.

Nerezové hrnce na vaření Tescoma jsou totiž navrženy a vyrobené pro zdravé, velice komfortní a hlavně úsporné vaření. Velice kvalitní materiály použité při výrobě dělají z hrnců Tescoma dlouhodobě velice spolehlivé a hlavně téměř nezničitelné vybavení vaší kuchyně. Materiál užitý na výrobu je ta nejjakostnější nerezová ocel 18/10. Dále, aby nedocházelo při delším používání ke známým kruhů na dně hrnce je zde použito prvku takzvaného masivního 3-vrstvého sendvičového dna, které plní hlavní funkci rovnoměrně rozprostřeného tepla po celé ploše dna hrnce. Zkrátka hrnce na vaření Tescoma jsou jasná volba.

Sklenice na víno

Dalším potřebným sortimentem značky Tescoma co by ve vaší kuchyni nemělo chybět jsou nepochybně sklenice na víno.

Sklenice na víno Tescoma, jsou vyrobeny pouze z prvotřídního křišťálového skla a vznikaly pod rukama těch nejkvalifikovanějších sklářů například firmy Bohemia Crystal. Pokud chcete, aby sklenice odolaly i větším otřesům či dokonce pádu tak doporučuji speciálně vytvrzené sklenice na víno, které jsou dokonce odolné i proti mytí v myčce a nehrozí jejich poškrábání či jiná deformace. Pokud tedy chcete pohostit vaší návštěvu naprostou elegancí, nefalšovaným luxusem a kvalitou, tak sklenice na víno Tescoma to zařídí za vás.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply