Barové židle

Barové židle

Stále častěji je možné vídat v moderních domácnostech barové židle a to hned z několika důvodů, ale začneme hezky od začátku. Barové židle byli odjakživa umístěni v podnicích, barech a restauracích, teprve před několika lety se začali stále častěji objevovat i v moderních domácnostech, díky svém skvělému designu, který dodá vašemu interiéru ten pravý šmrnc.

Barová židle je klasická vysoká a úzká židle s menším sedátkem. Tímto tvarem se totiž dá dosáhnout větší elegance. Dnes se barové židle vyrábí z mnoha různých materiálů, mnoha různých barev a provedení. Vzhledem k tomu, že barové židle dotvářejí design vašeho interiéru, výběrem bychom se měli zabývat více než je zdrávo. Nejčastěji používané materiály pro výrobu židlí jsou chromový kov a bukové masivní dřevo. Polstrování je často vídáno v koženém provedení či umělohmotném v případě futuristického vzhledu barové židle.

Barové židle se staly nedílnou součástí moderní kuchyně. Nejenže že dotváří kompletní prostor designově, ale působí také velice luxusně a prostorně. Hlavním účelem mimo designu je ovšem jejich funkčnost. Ta se vyplatí především při vaření, pokud pozvete kamarádku na drink či pokud zrovna pospícháte a potřebujete něco rychle sníst. Naopak se barové židle zcela nehodí do k slavnostní večeři.

Cenově je možné vybírat z různých druhů barových židlí a to již od pár stovek do několika tisíc korun. Vždy záleží na způsobu provedení a použitých materiálech. Neméně významnou složkou je samozřejmě i značka barové židle. Ty nejdražší se pohybují i v řádu několika desítek korun.

Aktuální nabídka barových židlí

Nábytek Forliving – ukázka z nabídky barových židlí, kompletní nabídka na stránkách e-shopu.

Barové židle

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply