Nové byty Praha

Pusťte se máminy sukně a pojďte bydlet do vlastního. K dispozici jsou vám moderní novostavby v Praze.

Nové byty Praha 5 jsou obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi.  Lokalita Na Hvězdárně oponuje klidným okolím a okouzlujícími výhledy na krásy našeho hlavního města. Dostupnost těchto bytů je velmi dobrá. Z Velké Chuchle se do centra snadno dostanete nejen automobilem, ale i vlakem či městskou hromadnou dopravou. Za základními službami ale nebudete muset chodit daleko. V blízkosti je nově vybudovaná Mateřská škola nebo známá Základní a Mateřská škola Chalotty Masarykové, která vašemu dítěti dodá pocit rodinné pohody. V okolí nových bytů Prahy 5 si přijdou na své i sportovci a historici, jimž se nabízí několik cyklistických a turistických tras, na kterých můžete shlédnout historické památky. Co se týče samotného bydlení, můžete vybírat z bytů od 1+kk po 4+kk. Dále zde naleznete rodinné domy, dvoj a trojdomy, řadové domy nebo samostatné vily.

Pokud máte radši volnější přírodu, jsou zde pro vás byty Stodůlky. Nově vystavěná Britská čtvrť dává k dispozici kancelářské budovy City West i obytné domy. Samozřejmostí je i dostupnost veškerých potřebných služeb. K tomu všemu vám Západní Město nabídne luka a stráně, které jej obklopují.

Britská čtvrť je architektonicky unikátní, což dokládá i desetipodlažní stavba ve tvaru diamantu, nacházející se v administrativní části City West. Byty ve Stodůlkách mají bezbariérový přístup, městská hromadná doprava je velmi blízko (asi 1 minutu chůze se nachází vstup do metra), přesto řidiči nejsou nijak znevýhodněni- těm je nabídnuto parkování v podzemních garážích opatřených kamerovým systémem.

Všechny novostavby Praha kladou důraz na potřeby občanů, samozřejmostí jsou tedy dětská hřiště, parky a sportoviště v bezprostřední blízkosti domů a bytů.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply