Jaro se blíží. Pořiďte si zahradní párty stany

Nemáte zahradu jenom k pěstování zajímavých rostlin a plodin, ale slouží vám spíše k tomu, abyste na ní odpočívali, grilovali a trávili čas s rodinou a přáteli? Pokud ano, je dobré nezapomínat na vhodné zázemí. To přinesou zahradní párty stany, které jsou dnes možností, jak můžete vytvořit potřebné zázemí jednoduše a levně. Hlavním důvodem pro pořízení je nejenom to, že vytvoříte potřebný stín. Můžete sebe i svou společnost ochránit třeba i před drobnějším deštěm, který nemusí být během jara či během léta ničím neobvyklým.

Zahradní párty stany pořídíte v řadě velikostí

Pokud o koupi uvažujete, je dobré zmínit, že aktuálně je možné vybírat z celé řady velikostních provedení. Správnou velikost vyberete nejenom podle toho, jaký prostor je na vaší zahradě. Správné je vybírat zahradní párty stany také podle toho, jak velká jste společnost. Je rozdíl, zda na zahradě trávíte čas jenom jako čtyřčlenná rodina, nebo pravidelně zvete celou řadu svých známých. Mezi nejrozšířenější velikosti dnes patří:

  • 3 × 3 metry,
  • 3 × 6 metrů,
  • 5 × 10 metrů.

Samozřejmostí je i to, že můžete vybírat s podle designu. Tedy s ohledem na to, jakou barvu má samotná tkanina nebo folie, ze které je daný párty stan vyroben. I zde je na výběr více než dost.

Myslete i na to, jak jsou zahradní altánky konstruovány

Nejenom velikost nebo barva by vás měly při výběru zajímat. Co je dále dobré také zohlednit, to je i konstrukce. Dnes existují zahradní altánky ve dvou typech. První je klasika, která je levnější, celkově lehčí, ale s ohledem na stavbu náročnější – je třeba propojit jednotlivé části, kus za kusem. Druhou možností jsou dnes velmi moderní nůžkové stany. I když jsou dražší, nabízejí vyšší stabilitu, ovšem hlavně snadnou montáž a demontáž. Celý systém stačí roztáhnout nebo zatáhnout, což je otázka pár vteřin.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply