Když sekačku, tak určitě tu nejlepší na trhu!

Tráva

Cílem každého z nás by mělo být hledat vždy jeden z nejlepších výrobků, který na trhu vůbec existuje. Aktuálně jsou velmi vyhledávaným sortimentem sekačky, jelikož péče o naši zahradu a sekání trávy bude v následujících měsících nezbytností.

A jedny z nejlepších jsou zcela určitě benzínové sekačky značky Honda. Ty jsou na našem trhu dostupné v několika řadách, přičemž ty nejvyhledávanější jsou základní řada IZY a lepší řada HRX. Liší se především svou konstrukcí, kdy lepší řada nabídne o něco pevnější a kvalitnější tělo, které se téměř nedá narušit.

Jak na co nejefektivnější sekání?

Samozřejmě v rámci daných řad je důležité zaměřit se také na správný model. Ideální, pokud ten pravý budeme vybírat i podle funkcí. Mezi ty klíčové dnes patří třeba takzvaný „rotostop“. Jedná se o možnost, kdy máme pod kontrolou samotný nůž a můžeme ho kdykoliv zastavit – třeba pokud přejíždíme na jinou travnatou plochu.

Stejně tak se ale můžeme zaměřit na motorové sekačky, které mají dva nože. Ty jsou lepší volbou hlavně do vysoké trávy. Dalšími vhodnými funkcemi je třeba možnost mulčování, popřípadě lze ocenit i látkovou konstrukci koše, což usnadňuje samotné uložení sekačky do zahradního domku.

Kvalita motoru vás překvapí

Dnes se na trhu setkáváme s různými možnostmi pohonu, a to konkrétně buď s elektřinou, nebo benzinem. A právě Honda nabídne benzinové sekačky, což samozřejmě přináší pozitiva spojená s větším výkonem, stejně jako pozitiva v tom, že se s naší sekačkou dostaneme kamkoliv. Důležité je dodat, že Honda dnes nabízí výhradně čtyřtaktní sekačky.

A co to pro vás znamená? Hlavně výhodu tichého motoru, nižší spotřeby, stejně jako nižší produkci škodlivin. K tomu všemu přidejte i obecná pozitiva značky, jako je kvalita, spolehlivost, dlouhá životnost a dostupnost servisních center. Díky tomu jasně víte, jaká sekačka bude ta pravá.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 Responses to “Když sekačku, tak určitě tu nejlepší na trhu!”

  1. Jana Kopecká napsal:

    Chci se zeptat, jak to mají tyhle sekačky s ovládáním a zda bych to zvládla i já. Nejsem nijak fyzicky zdatná. Nerada bych se pak se sekačkou trápila. Díky

  2. JirkaDoleček napsal:

    Dobrý den, já vás za sebe můžu uklidnit, máme doma sekačku od HOndy tu IZY a manželka seká taky. Žádný nekonečný startování a ovládání je taky intuitivní a snadné. Za mě nemáte mít strach.

  3. Jiří Kos napsal:

    motory Honda mají autmatický sytič, automatický setič zajistí, že není třeba nejdříve napumpovat benzín do motoru a pak zkusit párkrát zatáhnout, aby motor chytnul

Leave a Reply