Sekačky Viking – kvalita a záruka firmy STIHL

Tráva

Ať už je zahrada součástí vašeho rodinného domu, nebo je součástí zahrádkářské kolonie, jistě dbáte na to, aby vypadala vždy dokonale. K tomu je samozřejmě třeba dodržovat správné postupy, mít dostatek času, ale také kvalitní techniku.

Dobrou volbou, která určitě nezklame, jsou sekačky Viking. Praha je tím místem, kde je můžete zakoupit, a to v rodinné firmě Zdeněk Wambera – Wampi. Už to, že se samotný majitel nebojí uvést své jméno, je zárukou toho, že prodává kvalitu, spojenou se zárukou firmy Stihl. Sám pan Wambera je navíc bývalý lesník a hajný a tak má zkušenosti, díky kterým přesně ví, co prodávat.

To nejkvalitnější zboží

Sortiment, který se v rámci sekaček, ale i dalšího zboží nabízí, je určený jak pro profesionální, tak amatérské použití. Právě sekačky Viking jsou v rámci mnoha nezávislých testů hodnoceny jako jedny z nejlepších na trhu. I proto je sám majitel firmy doporučuje a varuje před nekvalitními kopiemi, které jsou k dostání třeba v hobby marketech.

Často říká, že „investice do kvality se vrátí, a to jak s ohledem na dobře odvedenou práci, tak s ohledem na nízké provozní náklady a dlouhou životnost.“ A to si potvrdil i během své práce v lese.

Ne vždy je absence eshopu problém

A že se společnost Wampi rozhodla jít skutečně unikátní cestou, dokládá fakt, že si produkty nelze objednat v eshopu. Máte možnost si je prohlédnout a rezervovat, ale pro konkrétní objednání je třeba navštívit pražskou prodejnu, jejíž součástí je také servis Viking. Přijde vám to složité? Právě naopak. Přímo na místě vám je totiž sekačka předvedena, můžete si ji vyzkoušet, a samozřejmě získáte všechny užitečné informace i tipy spojené s tím, jak ji správně používat a jak o ní pečovat.

Takové profi služby klasické eshopy zkrátka nenabídnou a hobby markety zase nemají tak zkušený personál, aby mohl poradit skutečně objektivně. A protože se pan Wambera zaměřuje na lokalitu 20 – 30 kilometrů v oblasti jižní Prahy, je jasné, že zákazníci z této oblasti přesně vědí, u koho tu správnou sekačku koupit.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply