Luxusní byty na Chodově

V dnešní době existuje celá řada bytů, pozemků či domů, které nabízejí celou řadu vymožeností, luxusu a kvality. Nicméně na okraji Prahy, v části Chodov, se nedávno dostavěly byty, které se řadí mezi jedny z nejluxusnějších, které můžete v Praze potkat.

Mohou za to děkovat především faktu, že se nachází v klidové zóně starého Chodova, který je naplno obklopen zelení. Za touto zelení se skrývají staré meziválečné budovy, postavené ve funkcionalistickém směru. Ty byly nedávno kompletně renovovány a v dnešní době nabízí 8 bytových jednotek s čistou obytnou plochou 85 m2 – 134m2. Tyto bytové jednotky dále obsahují lodžie, terasy a předzahrádky, které v dnešní době ocení prakticky každý.

Viladům Chodov dále v ceně nabízí i komfortní parkovací plochu pro Váš automobil, který je umístěn v suterénu domu, stejně tak jako kočárkárna a prostor pro kola.

Dalšími bezprostředními výhodami jsou určitě i skutečnosti, že nedaleko od této lokality se nachází přístup k metru, kterým se pohodlně dostanete do centra hlavního města. Další výhodou je i velké množství přírodních památek, počínaje údolím Kunratického potoka.

Bydlení na starém Chodově je skutečně místem, kde se střetává to, po čem touží prakticky každý.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply