Luxusní byty Praha s výhledem na Vltavu

dock

Výstavba nově vznikajícího luxusního bydlení v pražské čtvrti DOCK nadále pokračuje. Celý projekt se nachází v oblíbené lokalitě na rozhraní Libně, Karlínu a Holešovic a novým nájemníkům nabídne neopakovatelnou atmosféru, harmonické prostředí a kancelářské či rezidenční prostory s výhledem na Vltavu o celkové výměře 120 000 metrů čtverečních.

O nové lokalitě pro výstavbu luxusních bytů v Praze nebylo třeba dlouho spekulovat. Praha 8 je oblíbeným místem, nabízí veškeré občanské služby, atraktivní prostředí (severní část projektu hraničí s rozlehlou zelení Thomayerových sadů) a snadné spojení s centrem Prahy (necelých 5 minut pěšky od metra Palmovka a pár minut autem do centra). Z tohoto důvodu je o bydlení v této lokalitě skutečný zájem.

Nové luxusní byty Praha 8 nabídnou skutečně nadstandardní vybavení a to v několika velikostních variantách od malých bytů 1+kk až po skutečně luxusní dvoupodlažní bydlení 4+kk o celkové rozloze 100 a 124 metrů čtverečních s vlastní terasou a výhledem na Vltavu. Součástí projektu je také značná část parkovacích míst, které jsou vystavěny v suterénu každého bytového domu.

Výstavba novostaveb v nově vznikající luxusní čtvrti sebou nese i jeden originální projekt v podobě moderní mariny v bezprostřední blízkosti bydlení. Přístav poskytuje nejen přístaviště pro majitele lodí, ale i kompletně vybavené zázemí a možnost dlouhodobého ukotvení lodě. Provozovatelem mariny bude společnost YACHT Professional.

Za výstavbou tohoto projektu stojí skupina CRESTYL, jež existuje na české realitním trhu od roku 1996. V současné době se skupina věnuje 17ti projektům po celém České Republice s investiční hodnotou převyšující 1 miliardu EUR.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply