Prodej luxusního domu Jivno

Luxusní bydlení Jivno

Toužíte po luxusním bydlení, které by naprosto předehnalo veškeré vaše představy a požadavky? Sníte již dlouho po okamžiku, kdy se nastěhujete do domu, který bude mnohem více než jen nadstandardní bydlení? Nebo naopak hledáte reprezentativní sídlo firmy, které bude vypadat honosně a přitom bude maximálně účelné a užitečné pro vaše obchodní účely? Ať tak jako tak, máme pro vás senzační zprávu.

Nemovitost o celkové obytné ploše 340 metrů čtverečních metrů je k dispozici v těsné blízkosti jihočeské metropole. Jivno se nachází jen asi deset minut od Českých Budějovic a je to nádherná a tichá lokalita, která leží v překrásné přírodě. Pozemek okolo celé stavby má celkovou rozlohu dva a půl tisíce metrů čtverečních, takže si můžete být jisti, že budete mít k dispozici spoustu volného prostoru, na kterém si můžete zřídit bazén, zahradu nebo třeba nějaké hřiště. Celkem tři ložnice s vlastními šatnami, několik koupelen a vnitřní sauna a whirpool tvoří velmi přepychové zázemí. Celému interiéru pak vévodí obří obývací pokoj a jídelna pro mnoho hostů. V domě je pak zabudovaný moderní elektronický systém, pomocí kterého pak můžete ovládat mnoho prvků.

Neuvěřitelnou výhodou, díky které opravdu stojí za to přemýšlet o pořízení tohoto domu, je nízká cena, která nedosahuje ani zdaleka takové výše, jakou by tento dům normálně stál. Tato vila totiž není nabízena přes klasickou realitní společnost, jejíž provize by celou kupní částku značně nafoukla. Dalším plusem je víceúčelovost stavby. Díky její unikátní architektuře tak můžete dům používat jako luxusní bydlení, sídlo firmy nebo soukromou lékařskou kliniku. Reprezentativní vzhled totiž zajistí vaši jedinečnou unikátnost.

Máte-li zájem zjistit o nemovitosti více informací či si prohlédnout fotografie nemovistosti, navštivte informační stránky prodejce (www.vilanaprodej.cz)nebo facebook stránku luxusní domu Jivno.

Luxusní bydlení Jivno Luxusní bydlení Jivno, zdroj obrázku: www.vilanaprodej.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply