Nepodceňujte stav vaší střechy. Nechte si ji opravit

Střecha zcela určitě patří mezi nejdůležitější část domu. Bohužel u celé řady starších domů je její stav nevyhovující, až alarmující. Je to především u prvních panelových domů, které patří mezi nejstarší bytové jednotky v republice. Přitom náprava nemusí být zase až tak složitá, jelikož v tomto směru pomůže rekonstrukce ploché střechy. Špičkou v tomto oboru je zcela určitě společnost AHF Stavby s.r.o., která má sídlo v Praze a své zakázky realizuje i v širokém okolí – až do 150 kilometrů od metropole.

Proč střechu rekonstruovat?

Než si zmíníme všechny přednosti dané společnosti, je třeba říci, proč vlastně naší střeše věnovat pozornost. Velmi důležitý aspekt je právě technický stav, jelikož správnou opravou, kdy budou provedeny specifické stavební práce v Praze a okolí, dojde k tomu, že zamezíme zatékáním horních bytů, ale stejně tak i do objektu jako takového.

Dalším pozitivem je i možnost zateplení, což samozřejmě výrazně uspoří náklady na samotné vytápění v zimním období. Přidruženým efektem je nárůst hodnoty jak objektu, tak i bytových jednotek v něm. I proto se vyplatí se na opravu současných střech zaměřit.

Proč právě AHF Stavby?

Důvodem, proč zvolit právě tuto firmu je její profesionalita. Společnost má s oblastí střech bohaté zkušenosti a sama se specializuje přímo na ploché střechy. Ačkoliv výběr konkrétního postupu a technologie je vždy na zákazníkovi, společnost nabídne poradenství a sama doporučí tu nejlepší možnost. A to s ohledem na aktuální stav, ale i cenové hledisko.

Samozřejmostí je přesná cenová kalkulace ještě před započetím samotných prací, jelikož ta je nedílnou součástí postupů před začátkem realizací. Tím úplně prvním krokem je totiž domluva schůzky s technikem, který požadovanou střechu zkontroluje a navrhne následný postup. A to vše rychle, profesionálně a v jakýchkoliv lokalitách do 150 km od Prahy.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply