Toužíte po novém bydlení? Dřevostavby na klíč mohou být řešením

Sen o vlastním bydlení má jistě každý z nás. Někdo se rozhoduje nad bytem, ale mnohem více lidí touží po vlastním domě. V rámci tohoto snu určitě nemusíte jít pouze cestou klasiky, jakou jsou zděné domy, protože lze vsadit také na oblíbenou dřevostavbu, nebo difúzně otevřenou dřevostavbu.

Všechny tři typy lze poptat u stejného profesionála, společnosti www.hpdomy.cz, která sídlí v Olomouci, ale své stavby je schopna realizovat po celé České republice. A to takzvaně „na klíč“. Tedy zařídí vše potřebné, co je se stavbou spojené, postaví daný dům a jakmile je připraven k bydlení, předá vám klíče od vchodových dveří. Vše, aniž byste se museli jakkoliv výrazně zapojit.

Proč jít do dřevostavby?

Jelikož jsme už v úvodu článku zmínili právě dřevostavbu, pojďme se podívat na několik výhod, proč si ji pořídit. Tou hlavní je určitě rychlost samotné stavby, ale také úspora místa samotné vnitřní konstrukce. To však nejsou jediná pozitiva, protože dřevostavba na klíč od společnosti HP domy spadá do segmentu nízkoenergetických domů.

To znamená především vysoké úspory spojené s vytápěním objektu. To je dáno i špičkovými standardy, mezi které patří třeba kvalitní okna s trojskly, nebo vysoce efektivní podlahové vytápění.

Navíc lze dřevostavby realizovat v široké škále variant, a to od klasických domů různých cenových kategorií, přes patrové domy, až po bungalovy. Vše s ohledem na přání zákazníků.

Proč zděné rodinné domy na klíč?

I ty samozřejmě mají svá specifika, zvláště díky použití moderních a velmi žádaných cihlových thermobloků. I u zděného domu se lze zaměřit na nízkou energetickou náročnost spojenou s úsporou energie při vytápění. V tomto směru firma nejenom zrealizuje vaše požadavky, ale poskytne vám i odborné poradenství v tom směru, jakou konkrétní cestou se vydat a jaké parametry by měl dům mít, aby splňoval nároky na spokojené bydlení.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply