Moderní byty na Praze 9

Logo Finep

Praha 9 Letňany se stává velmi atraktivní lokalitou pro bydlení. Není tedy divu, že zde spousta developerů staví nové bytové domy. Nové byty Vysočany totiž mají co nabídnout. V blízkosti se nachází nádherný park, kam můžete chodit sportovat nebo relaxovat. Nesmírnou výhodou je dobrá dopravní dostupnost do centra. Když se podíváte na video v tomto článku, zjistíte, že zastávka metra je pouhých pět set padesát metrů. Nákupní centrum, kde si můžete zařídit veškeré nákupy, je rovněž v krátké vzdálenosti. To všechno si navíc můžete užívat uprostřed přírody. Kdykoliv budete chtít, můžete vyrazit na procházku do blízkého okolí a přitom si pročisti hlavu.

Moderní byty v Praze 9, které nyní staví společnost Finep, jsou již třetí etapou. Předchozí dvě slavily obrovský úspěch a poptávka vysoce překračovala nabídku. Byty jsou prodávány v rámci bytového družstva, díky čemuž je jejich i tak dost nízká cena ještě výhodnější. Celkově bude nabízeno šedesát tři bytů o různých velikostech a dispozic, od 1+kk o třiceti sedmi metrech po 4+kk, které mají plochu okolo sto dvaceti metrů čtverečních. To se týká projektu Prosek Park. O něco dál potom vyrůstají nové domy v oblasti nazvané Harfa Park. Zde se buduje již pátá etapa, která nabídne téměř devadesát bytů o podobných velikostech.

Nové byty Praha 9 jsou vynikající volbou pro mladé rodiny, i pro starší lidi, kteří již chtějí mít svůj klid. Tato lokalita nabízí dostatek možností pro všechny lidi bez rozdílu. Uvidíte sami, že při první návštěvě si toto místo zamilujete a o tom, kde si pořídíte nové bydlení, již nebude více pochyb. Praha 9 je totiž jasná volba.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply