Výstava Zahrada Čech Litoměřice 2010 právě začala

Tráva

Již 34. ročník tradičního veletrhu zahrady a chalupářství právě odstartoval. Výstava Zahrada Čech Litoměřice 2010 se bude konat od pátku 17. září do pátku 24. září 2010. Ročně navštíví tento zahrádkářský a chalupářský veletrh na 100 návštěvníků a i letos se dá očekávat podobná účast.

Organizátoři akce pro vás letos připravily skutečně zajímavý a bohatý program ve spolupráci Českým rozhlasem Praha 2. Nabízet své produkty na výstavu zahrada Čech Litoměřice 2010 přijeli desítky firem, a vy tak budete mít možnost shlédnout produkty pro vaši zahradu a chalupu. Vše je doprovázeno kulturním programem, který vyvrcholí dvěma dny ve znamení televizního pořadu Receptář a den ve znamení časopisu Zahrádkář.

Program zahrada Čech Litoměřice 2010

Během celého víkendu pro vás organizátoři akce Zahrada Čech Litoměřice připravily zajímavý kulturní program. V neděli 19. září vystoupí skupina Rangers – Plavci, Pavel Novák ml. a další hosté. O den později se můžete těšit na vystoupení Zorky Kohoutové. Ve středu vystoupí asi největší hvězda kulturního programu známý zpěvák Petr Bende a známá zpěvačka z poslední televizní soutěže Superstar Markéta Konvičková. Ve čtvrtek 23.9. se můžete těšit na Milana Drobného se skupinou Starý Koně. Pátek a sobota 24.9. a 25.9. je ve znamení zahrady. V pátek zde vystoupí známý baviči Zdeněk Srstka a Jiří Krytinář v sobotu poté oblíbený herec a bavič Josef Náhlovský. Po celou dobu konání akce jsou pro vás připraveny nejrůznější soutěže a doprovodné akce, stejně tak vyhlášení vítězů různých soutěží.

Vstupné Zahrada Čech Litoměřice 2010

Dospělí: 80,-Kč
Důchodci a studenti: 50,-Kč
Děti: 30,-Kč

Do areálu je možné vstoupit se psem.

Na jaký sortiment se můžete těšit?

  • výstavní expozice OVOCNÁŘSKÉ A ZELINÁŘSKÉ UNIE
  • nový pavilon ZAHRÁDKÁŘŮ
  • expozice SVAZU ČESKÝCH VINAŘŮ A VČELAŘŮ
  • ovoce, zelenina, okrasné dřeviny a ovocné stromky, ochrana rostlin
  • cibuloviny, osiva, květiny
  • zahradní doplňky
  • chaty a pergoly
  • zahradní technika

Ubytování Litoměřice

Vzhledem k tomu, že výstava se koná po celý týden, možná někteří z vás by rádi viděli program celý, připravily jsme pro vás nabídku ubytování v Litoměřicích. Stačí si vybrat, rezervovat vaše místa a můžete směle vyrazit na výstavu Zahrada Čech Litoměřice 2010.

Hotel Apollón *** – Ubytování od 1050,-Kč / pokoj / noc
Hotel Helena *** – Ubytování od 700,-Kč / pokoj / noc

Dalších 5 hotelů a penzionů v Litoměřících je možné nalézt na stránkách firmy Invia.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply