Pořiďte si nádherné bydlení na Praze 9

Sehnat v Praze bydlení za nízkou cenu, to je někdy pořádný oříšek. Málokterá nemovitost vyhovuje všem požadavkům. Někdy je na rušné ulici, podruhé je zase daleko k zastávce metra nebo autobusu, jindy zase špatná občanská vybavenost v podobě chybějících obchodů a dalšího zázemí. A pokud se vám podaří najít rezidenční byty v Praze, které vám vyhovují, tak jsou zpravidla za cenu, kterou si nemůžete dovolit. Máme pro vás dobrou zprávu. Už nemusíte hledat dál.

Logo společnost Sekyra Group

Na Praze 9 totiž právě vyrůstají nové nízkoenergetické byty od společnosti Sekyra Group, které uspokojí požadavky mladých lidí zakládajících rodiny, tak i seniorů, kteří chtějí klidné místo na prožití důstojného stáří.

Hlavní výhodou je, že tyto novostavby Praha patří do energetické skupiny B. To znamená, že mají velmi nízké provozní náklady. Investice do tohoto typu bydlení se bezpochyby vyplatí, každý rok můžete ušetřit tisíce na účtech za energie – cena se vám tak rychle vrátí. Nehledě na to, že tyto domy mají příznivý vliv na životní prostředí, protože ho tolik nezatěžují, jako jiné stavby. Nové bydlení v Praze 9 je posazeno doprostřed přírody, takže můžete kdykoliv vyrazit na zdravou procházku.

Nenechte se ovšem zmýlit. Jak se dozvíte ve videu u tohoto článku, tyto nové byty jsou jenom kousek od zastávky metra. V centru Prahy tak můžete být během několika minut. Kromě toho jsou v blízkosti těchto nemovitostí i četné obchody a supermarkety, kde můžete nakupovat. Celkem padesát nových bytů je ve velikosti 1+kk nebo 3+kk, případně 4+kk. Vybrat si tak zde mohou rodiny, které potřebují spíše větší prostor a více pokojů, tak i důchodci, kteří by se naopak rádi uskrovnili. Bydlení na Praze 9 je tak ideální volbou naprosto pro každého.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply