Sekyra Group: Novostavby k bydlení / Praha 3, Praha 5 a Praha 8

komín

Společnost Sekyra Group bude nabízet nové lokality k bydlení ve třech rozvojových oblastech hlavního města prahy a to: Žižkov City (Praha 3), Rohan City (Praha 8) a Smíchov City (Praha 5).

Byty Praha 5 – Smíchov City

Novostavby v lokalitě Smíchov City nabídnou na ploše 210 000 m2 nové moderní kanceláře, obchodní a rezidenční centrum. Celý projekt spadá do revitalizace lokality smíchovského nákladového nádraží. V horizontu několika let by měla v této oblasti vzniknout zcela nová plocha zeleně a pěší zóny, což jistě ocení především rodiny s dětmi.

Byty Praha 5 – Smíchov jsou již dnes velice žádané, vzhledem k výhodné lokalitě a plánovaným dalším dopravním uzlům (metro, autobusové a vlakové nádraží, parkoviště P+R, stanice tramvají), které celou lokalitu udělají ještě dostupnější. V plánu je také nové moderní nákupní centrum a škola.

Byty Praha 8 – Rohan City

Jedinečnou polohu nabízí developerský projekt Rohan City, který nabízí nové moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum. Výhodou této dostupné lokality je především spojení s řekou Vltavou a zelená plocha Rohanského ostrova, která tak vytváří pocit bydlení někde na okraji Prahy.

Byty Praha 8Rohan City tak poskytují dostatek prostotu pro relaxaci a odpočinek vaší rodiny. Dostupná městská (tramvaje a metro) i individuální doprava je zase vhodná pro cesty do práce.

Byty Praha 3 – Žižkov City

Na ploše 331 000 m2 je v plánu komplexní revitalizace nákladového nádraží Praha – Žižkov a následné vybudování moderního bydlení v Praze 3. Následně se v jižní části vybuduje nová multifunkční čtvrť s kancelářskými, obchodními a rezidenčními projekty.

Byty Praha 3Žižkov City splňují veškeré podmínky moderního bydlení 21. století. Tedy dostatek zeleně a parků v okolí pro relaxaci a odpočinek s dětmi, nechybí ani možnost sportovní využijí v okolí Žižkov City. Výhodou je také dopravní dostupnost s centrem města (autobusové a tramvajové stanice), která se do budoucna ještě rozšíří o nově plánovou trasu metra.

Věříme, že plánové novostaby Praha budou vaším nastávajícím pohodlným bydlením v Praze.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply