Potřebujete zefektivnit skladování? Pomůže správný regál

Máte klasický nebo internetový obchod? Zabýváte se skladováním, či distribucí zboží? Ať už je vaše situace jakákoliv, jistě víte, že když zboží ukládáte efektivně, nejenom že ušetříte místo, ale zároveň vše rychle a jednoduše najdete. I proto by mělo být cílem využít ty správné regály. Jak je najít a jaké jsou možnosti, na to se společně podíváme. Pokud se obrátíte na společnost eu-regaly.cz, můžete si být už v počátku jisti nízkou cenou.

Z jakých možností si lze vybrat?

I když naše rady slouží primárně podnikatelům a institucím, firma nabízí i možnost koupě regálů do domácnosti. A to jak kovové, tak plastové. Pro komerční skladování jsou připraveny naopak tři různé typy, a to:

  • skladové regály pro profesionální skladování produktů
  • prodejní regály do obchodů a prodejen
  • Regály do archivu na krabice a šanony

Konkrétní varianty se liší hlavně svou konstrukcí, která odpovídá tomu, kde a proč budou umístěny.

Využijte místo do posledního centimetru

Nezapomínejte na to, že regál by měl dokonale pasovat do prostoru, kde je umístěn. Měl by přesně kopírovat zeď a dosahovat ideálně téměř ke stropu, aby bylo využito místo na 100%. Pokud se některé vejdou i do volného prostoru, tím lépe. Jak můžete novými regály osadit právě váš prostor, to vám mimo jiné řekne zmíněný web. Zde najdete praktický konfigurátor, který vám pomůže regály do skladu vybrat. Jediné, co potřebujete znát, jsou stávající rozměry skladu a vaše přibližná představa. Pohodlně přes webový konfigurátor si vše sestavíte a následně znáte i detailní kalkulaci ceny. Možnost závazné objednávky už je následně hračka.

Hleďte na kvalitu

Ani tu nesmíme při výběru podceňovat. Pokud jsou parametry, které by vás jako zákazníky měly zajímat nejvíce, je to odolnost a životnost, povrchová úprava, tak samozřejmě i nosnost. A to jak jednotlivých polic, tak celého regálového systému. Ani zde vás web www.eu-regaly.cz nezklame. Potěší ale i možnost jednoduché montáže nebo případné budoucí variabilní úpravy. I na to doporučujeme hledět.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply