Rolety, které vám usnadní život

Screen Perfecta.cz - žaluzie a předokenní rolety

Zná to snad každý. Léto se blíží, pomalu se otepluje a člověk konečně může po dlouhé a nepříjemné zimě zandat bundy a oteplováky do skříně. Jenže teplo s sebou nese i nějaké nevýhody. Tou mohou být i mouchy a komáři, kteří se tak rádi slétají do našich příbytků. Není nic horšího, než když vás v noci probudí bzukot komářích křídel. Stejně tak nevhodné je i odhánění much od vašeho jídla, když se chcete konečně v klidu navečeřet. Mouchy jsou navíc symbolem špatné hygieny, jejich přítomnost ve vašem domově je tak velmi nežádoucí.

Existuje mnoho způsobů, jak tyto problémy řešit. Můžete využít například sprejů, které dokážou zabít jakýkoliv hmyz. Jenže se jedná o velmi jedovatou chemickou látku a rozhodně není ideální, když si s ní pohráváte blízko jídla. Případně můžete využít manuálního způsobů v podobě plácačky. Jenže ten není zrovna komfortní a nahánět mouchy po celém bytě není žádná zábava. V noci je zase obtížné komáry vůbec najít, někdy se dokážou schovat i na těch nejneobvyklejších místech. Nejlepší cestou, jak se zbavit hmyzu, je jim úplně zabránit v přístupu do domácnosti. A v tom mohou nejlépe posloužit předokenní rolety nebo venkovní žaluzie.

Kromě ochrany před hmyzem mají i spoustu dalších funkcí. Pokud potřebujete udělat v místnosti přítmí, není nic jednoduššího, než zatáhnout. Venkovní žaluzie vás chrání před světelným smogem, který je nepříjemný hlavně v noci. Sami nejlépe poznáte, že se vyspíte do růžova, když vám do ložnice nepůjde svit z pouličních lamp. Kromě toho chrání okna před prachem a jiným znečištěním, což vám bez pochyb ušetří spoustu práce při jejich umývání.

Screen www.rolety-vrata-zaluzie.cz - žaluzie a předokenní rolety

Screen www.rolety-vrata-zaluzie.cz – žaluzie a předokenní rolety

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply