Stavební a zednické práce – poptávka

Potřebujete rekonstruovat svůj byt či dům, ale nemáte ve svém okolí šikovného řemeslníka, kterému by šla práce pěkně od ruky? Nechte si od nás doporučit řemeslníky či dodavatele stavebního materiálu a vyberte si takového, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Co poptávka stavebních a zednických prací?

Poptávka stavebních prací vám umožní ušetřit až 30% z celkové ceny práce než u běžného řemeslníka. Ptáte se jak to? Existují totiž tzv. poptávkové systémy, do kterého detailně sepíšete vámi poptávané práce (stavební práce, zednické práce nebo třeba stavební materiál).

My vaši nabídku zpracujeme a dle vámi popsaného zadání rozešleme řemeslníkům a dodavatelům v naší databázi. Ti o vaši zakázku budou doslova bojovat a jak jinak než nízkou cenou. Již do 3 hodin vám zašleme první vypracované nabídky.

Vy si pak jen vyberete tu, která vás nejvíce zaujala. Ušetřit takto můžete i 30% oproti běžným katalogovým cenám.

Jak si zadat poptávku?

Stačí vyplnit formulář na našich stránkách a detailně popsat co požadujete. Nezapomeňte uvést veškeré detaily. Specifikujte nejen požadovaný rozsah prací, ale také použitý materiál, množství, rozměry, preferovaný postup či způsob a místo dodání. Zkrátka vše co vás napadne.

Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat a to buď telefonátem nebo emailem, abychom věděli, že se jedná opravdu o seriózní poptávku, kterou můžete rozeslat našim dodavatelům. Je možné, že od vás budeme chtít doplnit nějaké detaily.

Pak už jen čekáte až vám budou chodit první nabídky s kontakty na řemeslníky či dodavatele materiálu, které požadujete.

Co vše mohu poptávat?

Poptávat můžete nejrůznější řemesla i materiál. Potřebujete například zedníka, stavební firmu, pokrývače či poptáváte například bourací práce?

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply