Kde bydlí Celine Dion? V aquaparku!

Ilustrační foto: Reality

Ač se možná divíte nadpisu, po přečtení tohoto článku si budete moci s trochou nadsázky říci, že tomu opravdu tak je. Vše začalo v roce 2005 kdy známá zpěvačka Celine Dion, která mimo jiné nazpívala píseň k filmovému hitu Titanic My Heart Will Go, koupila luxusní nemovistost za 12,5 milionu dolarů.

Nemovitost leží na Floridě na ostrově pro „bohaté“ Jupites Island, kde můžete mimo jiné potkat další pohádkově bohaté celebrity jako například golfistu Tigera Woodse. Na tom by nebylo ještě nic tak úchvatného, kdyby se Celine Dion nerozhodla na svém pozemku čítající 30 hektarů vybudovat vlastní „menší“ aquapark. Díky tomuto kroku vzrostla tržní cena celého pozemku na více jak 20 milionu dolarů.

Luxusní vila Celine Dion

Luxusní vila se nachází na zastavěné ploše 2400 metrů čtverečních a nabízí takové možnosti jako například 8 ložnic, šatnu s celkovou rozlohou 153 metrů čtverečních, luxusní fittness centrum, tenisové kurty, podzemní garáž pro auta, přímý výhled na Atlantik, dva pokoje pro hosty či malou chatu (altánek) přímo na pláži u pobřeží již zmíněného Atlantiku. Samotnou kapitolou je již zmíněný vodní aquapark.

Vodní aquapark Celine Dion

Stejně jako vila i aquapark najdeme na stejném pozemku přímo před domem. Aquapark je tak rozsáhlý, že by postačil i malému okresnímu městu v České Republice. Obsahuje hned dva plavecké bazény, vlastní divokou řeku, visutý most, několik altánů pro odpočinek, různé skluzavky a další atrakce. Celkem pojme neuvěřitelné 2 milionu litrů vody, což donutilo Celine Dion vyvrtat na vlastním pozemku hned 6 studní jejíchž celková kapacita je 25 milionů litrů vody ročně, to je prý dostačující na provoz vodního parku i samotné domácnosti.

Co na to říci? Myšlenku na konec nechám na vás, pokud se vám bude chtít můžete jí ventilovat do komentářů pod tímto článkem. Snad jen dodám, že tento luxus si Celine Dion dopřává společně se svým 68-letým manželem a 9ti letým synem. Zanedlouho přibudou ještě malá dvojčátka a ty se mají rozhodně na co těšit.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Kde bydlí Celine Dion? V aquaparku!”

Leave a Reply