Dětská rostoucí židle

Pro děti

Rostoucí židle jsou určeny pro děti od 9ti měsíců až téměř po jejich dospělost. Díky provedení s výškově nastavitelným sedákem a podnožkou dokážete židli vždy přizpůsobit výšce dítěte tak, aby u stolu sedělo velmi pohodlně a především tak jak opravdu má. Rostoucí židle umožňuje dítěti sedět ve výšce stolu a zároveň poskytuje díky podnožce podporu pro nohy.

Rostoucí židle jsou vyrobeny z tvrdých a odolných materiálů přírodního bukového, smrkového či borovicového dřeva. Tyto kvalitní materiály dokážou pojmout hmotnost až 60 kilogramů (ty nejkvalitnější a nejdražší dokonce až 100kg).

Rostoucí židle jsou zákazníkům dodávány především v přírodním lakovaném provedení a to z důvodu toho, že si každý zákazník může vyzdobit židli podle vlastní fantazie. Navíc může židli přizpůsobit oblíbeným postavičkám svých ratolestí.

Samotná manipulace s rostoucí židlí je opravdu jednoduchá a zvládne ji i naprostý začátečník. Sedák je vepředu zaoblený a společně s podnožkou se posouvá povolením šroubů na boku židle. Sedák přesunete do nové polohy a znovu šrouby utáhnete. Když vaše dítě vyroste, stačí odebrat podnožku a židli tím rapidně prodloužíme do podoby, kdy je vhodná i pro dítě ve výšce dospělého člověka.

Zdraví prospěšné rostoucí židle

Rostoucí žídle jsou tak nejen nesmírně praktické, ale především zdravotně prospívající. Nevhodným sezením na vysoké židli dochází k nesprávnému zakřivení páteře. V případě, že se naše dítě opírá o zem pouze prsty a nedosáhne celým chodidlem, dochází ke stlačování měkkých tkání a ke snižování průtoku krve v cévách podkolení oblasti. To se projevuje nervozitou dítěte a častým střídáním poloh.

Máte-li zájem zakoupit rostoucí židle, zkuste navštívit dětský obchod Brabenecek.cz kde jsou k dostání tyto praktické dětské židle již od 1299 Kč.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply