Bojíte se graffiti? Opatřete dům ochranným nátěrem

Graffiti

Snad každý majitel městského domu se bojí poškození fasády graffiti. Starostové měst řeší odstraňování graffiti téměř na denní bázi. Naštěstí jsou na trhu k dispozici produkty, které pomáhají tento problém účinně řešit. Nejlepší ochranou je totiž prevence, kterou poskytuje kvalitní antigraffiti nátěr.

Nevzhledné graffiti ve většině případů kazí celkový dojem budov. Zejména v případě, kdy majitelé investovali do nové fasády, různé nápisy a symboly od sprejerů rozhodně nepotěší. Jak ale dům proti vzniku graffiti ochránit?

Graffiti

Ochrana proti graffiti

Pokud se snažíte zabránit vzniku graffiti, venkovní kamera vám stačit nebude. Sprejeři většinou přicházejí k domům v nestřežený okamžik, a právě proto je nejefektivnějším řešením opatřit dům ochrannou vrstvou. Antigraffiti-nátěr vytvoří na fasádě neviditelnou vrstvu odpuzující vodu. Díky hladké a vodoodpudivé vrstvě, která na fasádě vznikne, je možné graffiti velmi jednoduše odstranit, a to pouze za pomoci mokrého hadru bez potřeby jakýchkoliv dalších chemikálií.

Odstranění graffiti

Neopatřili jste ještě fasádu vašeho domu kvalitním antigraffiti nátěrem a sprejeři již váš dům ozdobili svým uměním? Pak doporučujeme zakoupit moderní odstraňovač graffiti, který je přesně určen na daný povrch. Při neodborném čištění za použití nevhodných čisticích prostředků totiž může dojít k ještě většímu poničení fasády a barva může prostoupit hlouběji do omítky.

Envistore.cz

Antigraffiti nátěry a odstraňovače graffiti světové kvality u nás zakoupíte na e-shopu Envistore.cz. Na tomto e-shopu můžete zakoupit výrobky značky Graffiti Magic, které byly vyrobeny ve Velké Británii. Antigraffiti nátěr Graffiti Magic byl zároveň použit na sportovních stadionech ve Velké Británii při olympijských hrách v roce 2012 a daná sportoviště jsou bez graffiti dodnes.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply