Strach ze sněhu? Kupte sněhové frézy Honda a hoďte ho za hlavu

Sněhové frézy Honda

Pokud bydlíte v oblastech, kde je sněhová pokrývka každoročně vysoká, je třeba popřemýšlet i nad správnou technikou, pomocí které sníh z vašeho pozemku, nebo jiných míst odstraníte. Hitem a ideální volbou jsou sněhové frézy. Jedná se o řešení, které je mnohem efektivnější než různé pluhy a radlice. Zvláště, pokud se zaměříte na nabídku společnosti Honda. Ta má k dispozici výhradně čtyřtaktní frézy, které jsou zárukou:

  • skvělých vlastností,
  • vysokého výkonu,
  • odolnosti a dlouhé životnosti.

Jak vybrat tu pravou?

Jako první se podíváme na situaci, kdy chcete odstraňovat sníh v okolí vašeho domu. V takovém případě doporučujeme klasické kolové sněhové frézy, které jsou pro tento cíl ideální. Jsou určeny hlavně na menší prostory. Jde o šnekové frézy, které zajistí, že onen šnek si velmi dobře poradí i s ledem a zmrzlým sněhem, stejně jako nabídne vysokou šetrnost vaší betonové dlažbě, asfaltové silnici, zámkové dlažbě, nebo jinému povrchu.

Pokud žijete v horských oblastech, či máte dům ve svahovitém terénu, nebo potřebujete skutečně profesionální řešení, doporučujeme pásové sněhové frézy. Čím se liší? Samozřejmě svým provedení, kdy k posunu frézy požadovaným směrem neslouží kola jako v předchozím případě, ale kvalitní pás, který nezklame v žádném terénu. Kromě této možnosti jsou v profesionálním segmentu k dispozici také frézy označované jako hybridní.

Sněhové frézy Honda

Profesionální sněhová fréza od Hondy, zdroj fotografie: www.hondastroje.cz

Mějte frézu vždy připravenou k použití

Značka Honda nevyniká jenom výše uvedenými pozitivy. Nadchne i tím, že vaši sněhovou frézu budete mít vždy připravenu k provozu. A to díky funkci Easy Start, kdy nastartuje i po prvním zatáhnutí. Není tak nutné motor před startem žhavit pomocí 220, nebo se několik minut snažit o to, aby naskočil. I to je ukázka toho, že když se rozhodnete zvolit kvalitu, rozhodně neprohloupíte. Tím si můžete být stoprocentně jisti.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply