Utečte z centra Prahy na jeho okraj a užívejte si klidného prostředí

Mladé rodiny s dětmi, pracovně vytížení podnikatelé i starší páry těšící se ze smíchu vnuček a vnuků stále častěji preferují bydlení na okraji metropole. Centrum velkoměsta je nákladné, hlučné a chaotické. Kdežto bydlení u Prahy v blízkosti přírody slibuje větší soukromí. Pakliže chcete opustit srdce Prahy a upadnete do náručí komfortního a klidného bydlení, dovolujeme si vám představit společnost JUNG.CZ a.s., která se na prodej pozemků a výstavbu rodinných domů orientuje.

Investice do vlastní nemovitosti je velký krok a životní milník. Měli byste si rozmyslet, v jaké části Prahy chcete bydlet. Od lokalita se odvíjí celková spokojenost s bydlením. Nový domov by se měl nacházet ve velice dobré dostupnosti od centra města a současně od práce. A nesmí chybět dostatečná občanská vybavenost.

V současné době je bydlení u Prahy vyhledávané zejména kvůli přírodě a zeleni. Právě volnočasové aktivity v přírodě obyvatelé centra města postrádají.

Firma JUNG.CZ a.s. vám pomůže s výběrem vhodného pozemku

Jestliže vás mimopražské bydlení oslovilo, budete hledat společnost nabízející stavební pozemky na prodej. Doporučujeme vložit důvěru do společnosti JUNG.CZ a.s., která má na tuzemském trhu přední postavení. Na českém realitním trhu působí od roku 1991 a za dobu své existence prodala pestrou škálu pozemků a nemovitostí, přičemž noví majitelé jsou nadmíru spokojení. Velice populární jsou pozemky v Dolní Kamenici a Dolních Jirčanech. Nabízené lokality jsou blízkosti hlavního města a cesta autem trvá maximálně 40 minut. Samozřejmostí je veřejná infrastruktura, tedy napojení na kanalizaci, vodovod, plynovod a elektřinu.

Využijte profesionální služby společnosti, která má letité zkušenosti. Staňte se dalším spokojeným zákazníkem, který dostane vytoužené bydlení.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply