Jak oživit pracovní koutek

Moderní kancelář

Pracujete z domu, ale váš pracovní koutek už není to, co býval? Chtělo by to nějakou změnu? V podstatě záleží, kolik financí hodláte do oživení pracovního koutku investovat. Někdy je to tak, že přijdeme s myšlenkou drobné změny a skončí to kompletní výměnou a nákupem nového psacího stolu i kancelářské židle.

Když se však budeme držet pouze oživení a určitého finančního rozpočtu, i tak se dá docílit úžasné změny. Pojďme se podívat, jak na to.

Tapeta

Fádnost dokáže v mžiku rozbít tapeta, kterou si nalepíte na stěnu. Může jít o fototapetu. Velmi doporučované jsou v tomto případě motivy přírody, které mají na člověka uklidňující vliv. Mnohdy však postačí i nalepovací dekorace na stěnu.

Psací stůl

Jestliže se vám u stávajícího pracovního stolu pracuje dobře a jde spíš o vady na kráse, stačí použít buď opět tapetu – ideálně samolepící tapetu s omyvatelným povrchem anebo barvu. Stůl můžete natřít oblíbenou barvou a horní desku vyřešit nalepením dřevěných desek. Stůl bude vypadat jako nový a značně si tím ušetříte.

Kancelářská židle

Sedavé zaměstnání sebou přináší i riziko bolesti zad. I když práce z domu umožňuje člověku kdykoliv stanout a protáhnout si tělo, je kvalitní židle k počítači důležitým prvkem. Je-li ta vše již zastaralá, pak tady nešetřete a kupte si novou. Jestliže je vaše kancelářská židle naprosto v pořádku a opět vykazuje pouze vady na kráse, opatřete ji jen nový kabátek. Potah můžete ušít, uháčkovat anebo koupit.

Moderní kancelář

Poličky

Pracovní koutek oživí i stylové poličky. Ostatně ty uvítáte vždycky, protože je spousta věcí, které se na ně vejdou, včetně dekorací. Rozhodně si pořiďte do svého pracovního koutku i nějakou kytičku. Výtečně vypadají sukulenty ve skle.

Plánovací tabule

Plánovací tabule nejenže usnadní a zpřehlední práci, ale postará se o oživení pracovního koutku. Na výběr je nespočet velikostí, designů i materiálů. Stačí se po nějaké poohlédnout a určitě vám nějaká padne do oka.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply