Jak si usnadnit práci na vaší zahradě? Poradíme!

Benzínové křovinořezy Práce na zahradě dnes patří k určitému způsobu relaxace a proto je stále více lidí, kteří ji aktivně vyhledávají. Samozřejmě cílem každého by mělo být si práci co nejvíce usnadnit a zefektivnit. Například v rámci údržby trávníku a nutnosti posekat méně přístupná místa.

Tam, kam se nedostane sekačka, se bez problémů dostanou benzinové křovinořezy. Ty nabídnou nejenom dobrý výkon, ale kvalitní modely umožní i změnu na klasickou strunovou sekačku. Vám jako jejich uživateli samozřejmě nabídnou i nízkou hmotnost a snadnou ovladatelnost, stejně jako jistotu bezpečnosti při sekání a vysokou efektivitu ve chvíli, kdy se chcete zbavit nepříjemné trávy či křovin.

Jak efektivně připravit dřevo na zimu?

Elektrická pila Stejně tak ale můžeme na naší zahradě vykonávat řadu dalších činností, mezi něž může patřit i příprava dřeva na zimu. Pokud jím topíme, rozhodně je vhodné se zásobit. Aby však tato činnost nebyla spojena s výraznou námahou, jsou dobrou volbou elektrické řetězové pily na dřevo.

U nich nemusíte řešit údržbu motoru či palivo, jelikož je jednoduše zapojíte do elektrické sítě a již je můžete začít používat. A to jak na nařezání potřebných velikostí polen pro váš kotel, tak i třeba pro nařezání polen pro váš krb, nebo ohniště, u kterého plánujete večerní posezení s přáteli.

Ušetříte čas a námahu

A proč právě toto řešení? Jelikož v porovnání s klasickou ruční pilou ušetříte nejenom mnoho sil, ale v první řadě ušetříte také spoustu času. Dnes jsou zkrátka elektrické řetězové pily nezbytným pomocníkem každého zahrádkáře, a to třeba i při činnostech, jako je prořezávání stromů, jejich kácení, nebo odřezávání starých větví.

Při jejich využití navíc oceníte dobrý výkon s ohledem na vaše potřeby, jednoduchou práci, snadnou manipulaci a samozřejmě i celkovou bezpečnost.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 Responses to “Jak si usnadnit práci na vaší zahradě? Poradíme!”

 1. sramek napsal:

  Ahoj, chci se zeptat zda nemáte zkušenosti s křovinořezy s „Versatool TM“ ? Zda je to tak multifunkční, jen osobní zkušenosti díky.

 2. Láďa Kovář napsal:

  Mám doma křovinořez od Hondy, je to opravdu multifunkční, musíš jen dokoupit hlavice, co se ti hodí a který využiješ.Jinak je to dost instinktivní ovládání.

 3. sramek napsal:

  Mě topřijde, že už je to hodně profesionální stroj, jestli ho vůbec užiju, jak je na tom nasazování hlavic a postroj?

 4. Láďa Kovář napsal:

  To nasazování hlavic funguje na principu Push – nasadit a Click – zacvaknout pro zajištění a můžeš začít sekat. Ten postroj je taky dostatečně vystuženej. Ale je to už profesionálnější stroj, rozmysli s, jestli ho užiješ…

Leave a Reply