Jak zabavit malého synka i dceru na zahradě? Přinášíme tipy

Starost o dítě není spojena nutně jenom se základní péčí, která je zaměřena na zajištění jídla, zdravotní péče a oblečení. Když máte potomka, je třeba mu zajistit také zábavu. Jakou zvolit, aby se mu líbila? Přinášíme vám tipy, které zaujmou vaší dceru, i vašeho syna.

Dcery si rádi hrají na maminky

Děti mají od přírody snahu napodobovat. O tom se ostatně přesvědčíte ve chvíli, kdy váš potomek začne chodit do školky a do školy. Doma napodobuje hlavně své rodiče. Dcerky logicky maminku, kterou vidí trávit čas při přípravě jídel. K čemu směřujeme? K možnosti pořídit vaší dceři dětské kuchyňky. Ty jsou dnes hračkou, která je propracovaná skutečně do posledního detailu. A to z toho důvodu, že nabídne různé velikosti, mnoho kusů jednotlivého nádobí, ale i zajímavou funkčnost. Malá maminka si tak vydrží hrát i dlouhé hodiny.

Kluky zabavíte nejlépe venku

I kluci mohou napodobovat. A to nejčastěji své tatínky. Pokud ten jejich patří mezi vášnivé domácí kutily, je více než jasné, co bude zajímat vašeho syna. Svůj čas nemusí trávit jenom doma, ale i venku. Zde ho na dlouhé hodiny zabaví něco tak obyčejného, jako je pískoviště. V nejmenším věku to je stavění obyčejných báboviček, v tom větším snaha o budování různých staveb, silnic a dalších věcí. To vše jenom za pomoci vlhkého písku.

Obojí pořídíte online

Dnes už se není třeba trápit budováním pískoviště svépomocí, stejně jako není nutné dětskou kuchyňku složitě vybírat v supermarketech, kde často jejich kvalita nedosahuje našich požadavků. Řešením je online nákup. Výrobcem, který tomuto sortimentu kraluje, je americká společnost Step2, kterou v naší zemi zastupuje firma StepTwo. Jak samotný výrobce, tak i prodejce garantují jak velmi vysokou kvalitu, tak i široký výběr. Nejenom pískovišť a kuchyněk, jelikož v sortimentu lze nalézt třeba i domečky, odrážedla a řadu dalších věcí pro nejmenší děti.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply